Z jakých znamení zvěrokruhu jsou ty nejlepší partnerky a milenky?

Z jakých znamení zvěrokruhu jsou ty nejlepší partnerky a milenky? Zdroj: iStock.com

Ženy snů: Z těchto znamení jsou nejlepší partnerky. Patříte k nim také?

Jsou milující, laskavé, věrné, skvělé v sexu a pro své protějšky by často udělaly cokoliv. Ze kterých žen jsou ty nejlepší milenky a partnerky podle znamení zvěrokruhu?

Rak

Čtvrtému znamení zvěrokruhu vládne Měsíc. Ženy narozené v tomto znamení svého milence nikdy nepodvádějí, partnera vždy podporují a neopouštějí ho ani ve špatných časech. Mají silný morální kompas zaměřený na absolutní loajalitu. Na oplátku za svou nehynoucí lásku touží po velkém respektu a pozornosti.

TIP NA VIDEO: Co jednotlivým znamením přinese letošní podzim?

Video placeholde

Pokud jste zamilovaní do ženy ve znamení Raka, poskytněte jí plnou podporu a ona vám připraví život jako v pohádce. Podle astrologů jsou pro Račice nejvhodnější partneři narození ve znamení Vah, Štíra, Ryb a Vodnáře.

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>

Pokračování 2 / 5

Váhy

Ženy ve znamení Vah jsou prostě dokonalé, dokážou totiž napravit jakoukoliv nesrovnalost v životě. Ovládá je planeta krásy Venuše, takže mohou ve vztazích poskytovat nebeskou útěchu, porozumění a péči. Tyto ženy jsou přesvědčivé, idealistické a pozoruhodně štědré. Nehledají pozornost ani uznání. Jsou to milenky „ze staré školy“, to ovšem neznamená, že budou slepě dělat to, co si přejete.

Pokud jejich partner potřebuje pomoct, pokusí se Váhy pro to udělat maximum. Jejich lásku pocítíte každý den svého života. Starostlivost a sklon k nezištnosti je největším kouzlem těchto dam. Ani po romantických zklamáních nikdy nepřestanou věřit v pravou lásku, což dokáže roztavit i to nejtvrdší srdce. Podle astrologů se k ženám ve znamení Vah hodí Raci, Berani nebo Ryby.

Pokračování 3 / 5

Střelec

Střelkyně jsou narozené pod vládou Jupiteru. Jsou známé pro svůj smysl pro dobrodružství a nezávislost, to ale neznamená, že nejsou dobré partnerky. Pokud najdou někoho, koho budou opravdu milovat, stanou se z nich nejvěrnější společnice. Od svých protějšků ale vyžadují určitou dávku volnosti, respekt a smysl pro humor. Samy ho totiž dostaly do vínku hromadu a smích je pro ně kořením života.

Hravost a touha po zábavě z nich navíc dělá perfektní milenky. Ženy narozené ve znamení Střelce bývají neskutečně charismatické, smyslné a v ložnici dost divoké. Do intimností se ovšem pouštějí jen s tím, ke komu něco opravdu cítí. Nejlépe se k nim hodí Lvi, Blíženci, Vodnáři a Berani.

Pokračování 4 / 5

Vodnář

Vodnář je znamení ovládané Saturnem, proto jsou ženy v něm narozené velmi upřímné a nikdy nezklamou důvěru svého partnera. Vodnářky vycítí pocity svého protějšku, aniž jim on musí cokoliv říkat. To je důvod, proč je ten, kdo se zamiluje do ženy Vodnáře, vždy šťastný.

Ženy narozené v tomto znamení drží svého partnera za ruku v jakékoli situaci, jsou upřímné a obětavé. Spolu se svými protějšky se Vodnářky snaží, aby byli všichni šťastní. Cítí zodpovědnost šířit lásku a smích. Pro tyto ženy se podle astrologů hodí Blíženci, Býci a Vodnáři.

Pokračování 5 / 5

Ryby

Rybám vládne Neptun. Toto zasněné vodní znamení je těžké zkrotit pro život v páru v reálném světě, když už se do vás ale Ryba jednou zamiluje, můžete si být jisti, že to bude trvat hodně dlouho – klidně i celý život. Něžné, empatické Ryby své protějšky zahrnují něhou a pozorností. Jsou ochotné udělat pro druhého cokoliv a dávají skvělé, promyšlené a osobní dárky.

V intimní oblasti potřebují trochu čas, aby partnera poznaly, jakmile se ale uvolní, budou chtít zkusit úplně všechno a vaše rozkoš se stane jejich posláním. Z nějakého důvodu jsou navíc zrozenkyně tohoto znamení většinou velice atraktivní. Nejlépe se k nim hodí Raci, Váhy a Býci.

Doporučujeme

Načíst další články