Která znamení zvěrokruhu jsou závislá na lásce?

Která znamení zvěrokruhu jsou závislá na lásce? Zdroj: iStock.com

Závislí na lásce: Znamení zvěrokruhu, která visí na druhých. Patříte k nim také?

Všichni známe někoho, kdo bez svého partnera prostě nemůže být ani minutu. Společně tráví většinu volného času a jen málokdy svůj protějšek pustí do světa samotný. Citová závislost ale může vztah zničit. Podle astrologie existují znamení zvěrokruhu, která k ní mají vrozené sklony.

Štír

Zrozenci ve znamení Štíra jsou extrémně citliví, a proto se snadno stanou na partnerovi závislými. Štíři jsou nesmírně soucitní, věrní a intenzivní a totéž očekávají od svého protějšku. Když se jim toho nedostává, cítí se zranění a mohou být žárliví, majetničtí a manipulativní.

Pokračování 2 / 4

Rak

Jedno z nejcitlivějších znamení zvěrokruhu: lidi ve znamení Raka lze velmi snadno zranit. Vždy jsou ve střehu a splní vše, co po nich partner chce. Zrozenci ve znamení Raka své nejniternější pocity sdílejí pouze se svým partnerem a někdy mohou být tak emocionální, že začnou žárlit na partnerovu svobodu.

Pokračování 3 / 4

Beran

Berani jsou zrozenci ohně, a proto působí silně a divoce, ale pod robustním zevnějškem se skrývá nesmírně citlivý a emocionální člověk, který potřebuje hlubokou lásku. Jakmile najdou partnera, opravdu usilovně o něj bojují a stávají se na něm zcela závislými. Časem se pro ně partner stane celým světem, což může mnohé dusit.

Pokračování 4 / 4

Ryby

Ryby jsou měkkosrdcatá stvoření. Všechno intenzivně prožívají a snadno se k někomu připoutají. Vztahy nedokážou brát s nadhledem. Jsou to vstřícní lidé a od svých blízkých chtějí jen lásku a pochopení. Když se jim nedostává opětovaného úsilí a zbožňování od jejich blízkých, začnou hodně přemýšlet. Zlost a frustraci si pak na druhém vybijí, což jejich vztah zničí.