Ilustrační fotografie

Ilustrační fotografie Zdroj: iStock.com

Poznejte svou vášnivou stránku: Jaké jsou vaše nejhlubší touhy podle znamení?

Každý v sobě máme několik stránek. Co vaše hvězdné znamení prozrazuje o vašich nejtajnějších touhách a přáních? A jak tyto sny můžete převést do reality?

1. Beran (21. března – 19. dubna)

Beran touží převzít vedení, dosáhnout velkých věcí, udávat trendy a být v centru pozornosti. Ze všech znamení je nejodhodlanější. Narodil se, aby byl vůdce, a sní ve velkém. Miluje dobrodružství a vždy se snaží dosáhnout cílů, které si stanoví. Mezi cílem a odhodláním ho nemůže nic zastavit. Jsou to oni, kdo jdou příkladem všem a stávají se vzorem. Díky laskavosti a soucitnosti je ostatní následují a bez problémů se jimi nechají vést.

TIP NA VIDEO: Co čeká vaše znamení letos na podzim?

Video placeholde

Další znamení najdete v následujících kapitolách >>>

Pokračování 2 / 12

2. Býk (20. dubna – 21. května)

Býk touží po bezpečí ve všech oblastech svého života. Spíše než by Býci někoho vedli, raději za někým jdou. Jsou velmi dobří v podnikání a financích, protože jsou opatrní a věrní. Mohou být výbornými finančními poradci, jelikož rozhodnutí, která činí, mají hlavu a patu a lze se na ně spolehnout. Občas jsou sice tvrdohlaví, ale vzhledem k tomu, že se na ně můžete spolehnout, to zase tak moc nevadí.

Pokračování 3 / 12

3. Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci touží po znalostech a nových zkušenostech. Jejich touhy po vědění nebudou nikdy zcela uspokojeny, protože neustále potřebují něco nového nasávat. Jsou to lidé milující dobrodružství a rádi zkoušejí nové věci. Jsou také velmi chytří a kreativní, díky čemuž se přizpůsobí každé situaci, na kterou narazí. Nejhlubší je tedy jejich touha po nových výzvách. Jsou plní energie a připraveni přijmout jakoukoli výzvu, která se před nimi objeví.

Pokračování 4 / 12

4. Rak (22. června – 22. července)

Raci touží po svobodě ve všech aspektech života. Rak má vždy na mysli pravou svobodu a nezastaví se před ničím, dokud jí nedosáhne. Touží po svobodě emocionální, finanční i romantické. A přestože po ní touží, patří mezi nejvěrnější znamení zvěrokruhu. Nesnášejí ale řetězy, které by je svazovaly. Rodí se, aby létali, a budou po tom toužit neustále. Občas jsou plaší a citliví, když v nich dříme pocit nejistoty. Jinak ale míří vysoko, mají extrémně dobrou intuici a pozorovací schopnosti.

Pokračování 5 / 12

5. Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi touží po tom, aby je lidé neustále oceňovali. Baží po chvále a respektu. Jsou ambiciózní a sebevědomí, mají velké cíle a nic je nemůže zastavit. Rádi druhé vedou a mají každou situaci pod kontrolou. Jsou také plní empatie a starostlivosti, avšak jsou i velmi citliví na energie kolem sebe. Dávají druhým spoustu šancí a mají velká očekávání. Pokud je někdo chválí, cítí se naplnění. Když se jim chvály nedostává, považují to za špatné a upadají do smutku, nebo naopak naštvanosti.

Pokračování 6 / 12

6. Panna (23. srpna – 22. září)

Nejvíc v životě touží po lásce a náklonnosti. Panny jsou posedlé láskou a touží po ní jako po droze. Ať jsou kdekoli, snaží se ji najít. Jsou velmi spolehlivé, loajální a věrnost je pro ně nejdůležitější. Panny jsou také velmi inteligentní, což jim umožňuje dosáhnout celkem snadno všech cílů. Lidé často Panny odsuzují za to, že jsou chladné a kritické, ale ve skutečnosti jsou to bytosti plné lásky, dobrosrdečnosti a soucitu.

Pokračování 7 / 12

7. Váhy (23. září – 22. října)

Váhy nejvíc touží po rovnováze v životě. Když je vše v dokonalé harmonii, jsou spokojené. Váhy mají mírumilovnou povahu a snaží se vyhnout konfliktům. Nejsou moc do větru a moc netouží ani po dobrodružství. Ve svém životě ze všeho nejvíce milují mír a klid, takže obvykle dávají přednost práci, která nevyžaduje hodně úsilí a která je nestresuje. Často jsou zmatené a nedokážou se rychle a dobře rozhodovat. Mají rády jasné a přímé věci, takže se vyhýbají všemu, co by mohlo v jejich životě způsobovat nerovnováhu nebo zmatek.

Pokračování 8 / 12

8. Štír (23. října – 22. listopadu)

Štíři touží po úspěchu v čemkoli, co dělají. Jsou extrémně odhodlaní a nikdy neustoupí z cesty, po které se vydali. Nejvíc touží všem dokázat, že jsou nejlepší a že se nikdy nemýlí. Vždy se snaží uspět tam, kde ostatní selžou. Jsou neklidní, pokud jde o dosažení toho, o co usilují, proto jsou také nejambicióznější ze všech znamení zvěrokruhu. Do všeho jdou na sto procent a jejich nejhlubší touhou je být na vrcholu.

Pokračování 9 / 12

9. Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci touží změnit svět. Nebojí se zkoušet nové věci a pokoušet se o skutečné inovace a změny, které ve finále mohou pozitivně ovlivnit spoustu životů. Rádi pracují samostatně, protože ve své podstatě jsou velmi svobodomyslní a nesnášejí omezení. Jsou vysoce kreativní a nápadití, takže se často stává, že nevěnují pozornost emocím druhých lidí. Touží po změnách a svými nápady chtějí zlepšit svět.

Pokračování 10 / 12

10. Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Kozorohové touží po respektu a obdivu svých blízkých, hlavně od rodiny a přátel. Chtějí své rodině dokázat své hodnoty, protože věří v to, že rodina na ně může být hrdá jen prostřednictvím jejich úspěchů. Jsou velmi loajální a jsou mimořádně starostliví, pokud jde o blízké. Jsou soběstační a většina z nich je raději ve vedení než v podřízené roli. Podobně jako Lvi i oni touží po obdivu a chtějí být na vrcholu, aby všem dokázali, že za to stojí. Tato vlastnost z nich ale někdy dělá náladové a tvrdohlavé osoby.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. ledna – 19. února)

11. Vodnář (20. ledna – 19. února)

Vodnáři touží vyniknout v davu a být známí. Nechtějí jen splynout s davem, jejich skrytá touha spočívá v tom, že vyniknou a budou za to pochváleni. Patří totiž ke kreativním znamením, která přicházejí s brilantními nápady. Jsou také soucitní a empatičtí, rádi s lidmi komunikují a rádi jim pomáhají. Pokud jde o dosažení životních cílů, nikdy neusnou na vavřínech. Jsou odhodlaní tak moc, že si často nevšimnou lidí a emocí kolem. Nemají moc rádi, když jim někdo šéfuje, milují svou nezávislost a rádi kráčejí svou vlastní cestou. Nikdy to nejsou ovce ve stádě.

Pokračování 12 / 12

12. Ryby (20. února – 20. března)

Touží proměnit své sny v realitu. Ryby si nepřejí nic jiného ​​než převést své často šílené, ale někdy geniální nápady a sny do reality. Jsou velmi chápavé a empatické, pokud jde o přátelství, jsou naprosto loajální a spolehlivé. Ryby jsou snílci a jejich nejhlubší touhou je proměnit všechny nejbláznivější sny ve skutečnost. A často se jim to podaří.