...

... Zdroj: iStock.com

Komu se můžete svěřit: Tři znamení, která umějí mlčet, a tři nejpovídavější

Hledáte někoho, u koho budou vaše tajemství v bezpečí? Vybírejte pečlivě. Možná vám pomůže i naše doporučení.

3 znamení, která udrží tajemství: Štír

Na Štíry se můžete opravdu spolehnout. Tichý a záhadný Štír nikdy neprozradí vaše tajemství (ledaže byste je prozradili jako první!). Tak, jako Štír chrání svá tajemství, ochrání i ta vaše.

Štír
Štír | Zdroj: iStock

Pokračování 2 / 6

3 znamení, která udrží tajemství: Ryby

Ryby jsou citlivé vodní znamení, na které se můžete spolehnout, že s vašimi tajemstvími zacházejí tak, jak by se zacházelo s jejich vlastními – s péčí a opatrností! Na druhé straně je mohou tajemství velmi tížit, a pokud jsou závažná a přichází s nimi dilema, Ryby velmi trpí.

.
. | Zdroj: iStock

Pokračování 3 / 6

3 znamení, která udrží tajemství: Lev

Lvi jsou velmi loajální a důvěryhodní přátelé. Jejich okolí je pro ně důležité, podporuje jejich sebeúctu a tvoří publikum, bez kterého Lev nemůže žít. Stejně jako Štír ani Lev vás nepodrazí, pokud nejprve nezradíte jeho důvěru.

Lev
Lev | Zdroj: iStock

Pokračování 4 / 6

3 znamení, která neudrží jazyk za zuby: Střelec

Jako filozofové zvěrokruhu se Střelci méně zajímají o fakta a více o pravdu. Chtějí se „dostat na dřeň“. Rádi přehánějí. Buďte opatrní, když jim řeknete něco, co má zůstat důvěrné, protože pokud je to dostatečně dobrý příběh, budou ho šířit dál.

.
. | Zdroj: iStock

Pokračování 5 / 6

3 znamení, která neudrží jazyk za zuby: Blíženci

Blíženci jsou třídní drbny zvěrokruhu, takže samozřejmě nemohou držet pusu. Jejich vládnoucí planetou je Merkur (posel) a to je to, co chtějí dělat – komunikovat! Ačkoli jsou hvězdou každé party, neměli by být zahrnuti do plánování žádného velkého překvapení. Rádi hrají podle vlastních pravidel, a pokud je tajemství zábavné, prozradí ho.

.
. | Zdroj: iStock

Pokračování 6 / 6

3 znamení, která neudrží jazyk za zuby: Panny

Stejně jako Ryby i Panny mají tendenci se zapojovat do života jiných lidí. Ale zatímco Ryby jsou nesobecké, Panny mohou být příliš sobecké. Pokud něco pokazíte a nechcete, aby se ostatní o tom dozvěděli, nespoléhejte na Pannu. Klidně to řekne, a navíc si bude myslet, že vás tím vychovává.

.
. | Zdroj: iStock