Komu se můžete svěřit: Tři znamení, která umějí mlčet, a tři nejpovídavější

30. listopadu 2020 • 06:00
 • Komu se můžete svěřit: Tři znamení, která umějí mlčet, a tři nejpovídavější

  Hledáte někoho, u koho budou vaše tajemství v bezpečí? Vybírejte pečlivě. Možná vám pomůže i naše doporučení.

  3 znamení, která udrží tajemství: Štír

  Na Štíry se můžete opravdu spolehnout. Tichý a záhadný Štír nikdy neprozradí vaše tajemství (ledaže byste je prozradili jako první!). Tak, jako Štír chrání svá tajemství, ochrání i ta vaše.

  Štír Štír Autor: iStock
 • 3 znamení, která udrží tajemství: Ryby

  Ryby jsou citlivé vodní znamení, na které se můžete spolehnout, že s vašimi tajemstvími zacházejí tak, jak by se zacházelo s jejich vlastními – s péčí a opatrností! Na druhé straně je mohou tajemství velmi tížit, a pokud jsou závažná a přichází s nimi dilema, Ryby velmi trpí.

  Ryby Ryby Autor: iStock
 • 3 znamení, která udrží tajemství: Lev

  Lvi jsou velmi loajální a důvěryhodní přátelé. Jejich okolí je pro ně důležité, podporuje jejich sebeúctu a tvoří publikum, bez kterého Lev nemůže žít. Stejně jako Štír ani Lev vás nepodrazí, pokud nejprve nezradíte jeho důvěru.

  Lev Lev Autor: iStock
 • 3 znamení, která neudrží jazyk za zuby: Střelec

  Jako filozofové zvěrokruhu se Střelci méně zajímají o fakta a více o pravdu. Chtějí se „dostat na dřeň“. Rádi přehánějí. Buďte opatrní, když jim řeknete něco, co má zůstat důvěrné, protože pokud je to dostatečně dobrý příběh, budou ho šířit dál.

  Střelec Střelec Autor: iStock
 • 3 znamení, která neudrží jazyk za zuby: Blíženci

  Blíženci jsou třídní drbny zvěrokruhu, takže samozřejmě nemohou držet pusu. Jejich vládnoucí planetou je Merkur (posel) a to je to, co chtějí dělat – komunikovat! Ačkoli jsou hvězdou každé party, neměli by být zahrnuti do plánování žádného velkého překvapení. Rádi hrají podle vlastních pravidel, a pokud je tajemství zábavné, prozradí ho.

  Blíženci Blíženci Autor: iStock
 • 3 znamení, která neudrží jazyk za zuby: Panny

  Stejně jako Ryby i Panny mají tendenci se zapojovat do života jiných lidí. Ale zatímco Ryby jsou nesobecké, Panny mohou být příliš sobecké. Pokud něco pokazíte a nechcete, aby se ostatní o tom dozvěděli, nespoléhejte na Pannu. Klidně to řekne, a navíc si bude myslet, že vás tím vychovává.

  Panna Panna Autor: iStock

Autor: neo
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy