Tahle znamení se spolu nejvíc hádají! S kým to budete mít těžké?

Mezilidské vztahy jsou mnohdy komplikované a problémy v komunikaci se nevyhýbají nikomu ani v soukromí, ani v práci. Vaše znamení napovídá mnohé o vašich povahových vlastnostech a schopnosti vycházet s druhými. S některými lidmi si prostě vždycky budete rozumět líp. A mezi kterými znameními je na konflikt zaděláno?

Beran a Býk

Hádky a boje mezi Beranem a Býkem jdou na dřeň, je to boj o nezávislost a svobodu. Ačkoliv si obě znamení považují stabilního vztahu, když se tihle dva sejdou, bude to Býk, kdo bude pořád tlačit na Berana, aby se usadil a začal se vážně zabývat budoucností. Už jsi udělal to? Zapomněl jsi na to! Takhle bys to neměl dělat! Naopak Beran se nebude chtít cítit svázaný s jedním místem nebo osobou a bude hledat způsoby, jak si svou nezávislost a svůj pohled na život zachovat.

Pokud se v jedné místnosti, například v práci, sejde tvrdohlavý Beran s tvrdohlavým Býkem, může to způsobit velké napětí. Beran je spontánní vůdce a Býk zase praktický tradicionalista. Nakonec ale přece jen mohou dosáhnout částečných kompromisů, ovšem bez boje to nepůjde.