...

... Zdroj: iStock.com

Které znamení zvěrokruhu má nejsilnější imunitu? Jste na seznamu?

Koronavirová pandemie změnila svět. Vědci ze všech koutů planety závodí v tom, aby co nejdříve vyrobili vakcínu. Než bude ale k dispozici, je důležité postarat se i o svoje zdraví a udržovat imunitní systém v dokonalém provozu. Víte ale, že některá znamení zvěrokruhu mohou mít lepší imunitu než ostatní?

Štír

Tajemný a vášnivý Štír se obvykle těší dobrému zdraví. I když tohle znamení miluje riziko a často se dostává do nebezpečných situací, překvapivě z nich dokáže vyjít téměř vždy nepoškozené. V dobré kondici se udržuje díky dobrému životnímu stylu. Není příznivec přejídání, jen zřídkakdy najdete Štíra, který by pokračoval v konzumaci, když mu jeho žaludek řekne „dost“. I když nejsou velcí nadšenci cvičení, obvykle ale pro svoji kondici udělají cokoli, třeba jdou pěšky po schodech, místo aby jeli výtahem.

Pokračování 2 / 4

Panna

Panna je jedno z nejzdravějších znamení zvěrokruhu. Obvykle nepodléhají vážným nemocem, protože mají v povaze zakódovanou přísnost k sobě samým a taky jakýsi panický radar, který je vždy zapnutý. Panna vycítí i ty sebemenší příznaky nachlazení ještě předtím, než by udeřilo naplno, takže udělá vše pro to, aby ve finále vůbec neonemocněla. Navíc si Panny potrpí na fyzickou aktivitu, což je udržuje zdravé a v dobré kondici.

Pokračování 3 / 4

Býk

Býk je fyzicky i psychicky zdatné znamení. Málokdy se nechá dohnat nemocí, a pokud náhodou onemocní, situaci řeší přímo a co nejrychleji – podobně, jako řeší všechno ostatní ve svém životě. Jejich optimistická povaha má pozitivní vliv i na jejich imunitu, a pokud už přece jen onemocní, obvykle se rychle uzdraví. O svoje fyzické zdraví se dobře starají, tělu dopřávají kvalitní stravu, pohyb a jsou rádi, když mají nad svým tělem kontrolu. Proto taky pravidelně navštěvují lékaře, aby věděli, jak na tom jsou.

Pokračování 4 / 4

Lev

Král vesmíru a zvěrokruhu se pyšní udržováním dobrého zdraví (a dobré postavy) a je velmi podrážděný už jen samotnou myšlenkou, že by musel strávit den v posteli a nemocný. Není překvapením, že Lev je známý svou vytrvalostí a dobře stavěnou postavou. I když si majestátní král rád pochutnává na chutném jídle, nepřejídá se. On chce být totiž vždy středem pozornosti, proto se o sebe dobře stará a ví, že musí zůstat zdravý a fit.

Doporučujeme

Načíst další články