...

... Zdroj: iStock.com

Mentální nevěra: Co to přesně je a proč škodí? Odpovídá Honza Vojtko!

Hranici nevěry má každý jinde. Někoho může zranit flirt, jiný je schopen tolerovat občasné jednorázové úlety. Určitým druhem nevěry může být i takzvaná mentální nevěra. Více o ní už párový terapeut a kouč Honza Vojtko. 

Nevěra bolí. V člověku se mísí lítost, zlost, zrada, naštvání i strach z konce vztahu. A je vlastně jedno, zda jde o nevěru jednorázovou, nebo trvalou. Párový terapeut, lektor a kouč Honza Vojtko ale hovoří ještě o jednom nebezpečí, a to je nevěra mentální. Co to přesně je, prozradí Honza v úvodním videu.

Honza Vojtko tu pro vás bude i dál! Probrali jsme, co dělat, když víte, že kamarádku podvádí partner, kdy má cenu zachraňovat vztah nebo kdy může fungovat vztah otevřený. Příště vás čekají seznamovací hry, jak poznat opravdový vztah, proč je těžké říct „miluji tě“ nebo proč se váš partner bojí závazků. A spoustu dalšího. Každý všední den následující dva měsíce sledujte Vztahy Honzy Vojtka a najděte odpověď na to, co vás nejvíce zajímá.

Terapie sdílením jako seriál

Právě o nevěře je nový díl seriálu Terapie sdílením, který vznikl ve spolupráci s Mall.tv. Jeho hlavním námětem jsou smsky a vztahy. Osm zpráv, osm epizod a osm příběhů. Příběhů, které inspirovali reální odesilatelé a příjemci krátkých vzkazů a objevily se na Instagramu Terapie sdílením.

Doporučujeme

Načíst další články