Muži podle horoskopu: co o něm prozradí jeho znamení?

Muži podle horoskopu: co o něm prozradí jeho znamení? Zdroj: iStock.com

Muži podle znamení: Lvi milují vášeň, Panny nabídnou stabilitu

Hledáte vhodného partnera, který k vám bude dobře pasovat? Rozhlédněte se kolem sebe, a pokud vám někdo padne do oka, zjistěte, co je pro něj typické podle znamení, ve kterém se narodil. S kým vám to bude nejlíp fungovat?

Beran (21. března – 19. dubna)

Beran miluje sport, výzvy a sex. Je akční, agresivní a energický. Má rád partnery, kteří jsou ve skvělé kondici a kteří si věří. Nejlepších výsledků v jakémkoli snažení či boji dosáhne se Lvy a Štíry, Blíženci a Vodnáři ho můžou také zaujmout, ovšem takové Váhy mu přinesou hodně frustrace. Nebude mít trpělivost s Kozorohy a Raky. S Rybami a Býky zůstane spíše v přátelské rovině a manýrům Panen nebude rozumět ani trošku. Muž Beran rozhodně přispěje k ohňostroji ve vaší ložnici, ale taky k výbušným soubojům. Toužíte-li hrát první housle, s Beranem to rozhodně nepůjde.

TIP NA VIDEO: Zjistěte, co vaše znamení čeká na podzim

Video placeholde

Charakteristiku vašeho idola podle znamení najdete v následujících kapitolách. >>>

Pokračování 2 / 12

Býk (20. dubna – 20. května)

Muži Býci jsou romantičtí, praktičtí a zásadoví, ovšem dokážou být i panovační a tvrdohlaví. Zbožňují jídlo a milují peníze. Proto mají rádi protějšky, které se umějí otáčet v kuchyni a kterým nevadí, když se ušpiní. Romantiku zažijí s Rybami a Raky, se Štíry půjdou do všeho po hlavě. Společné zájmy je můžou spojit s Váhami, s Blíženci to bude spíše kamarádství a s Berany to bude velmi žhavý vztah plný sexu. Nebude jim to ladit s Vodnáři a Lvy. Další Býk je sice bude přitahovat, ale kvůli oboustranné tvrdohlavosti to může skřípat. Pozor: Býk se může zdát flegmatický, ale když se rozčílí, stojí to za to. Odpustit umí, ale nikdy nezapomene.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (21. května – 20. června)

Muži Blíženci jsou upovídaní, trendy, milují knihy a obvykle mají spoustu přátel. Bývají štíhlí, zvědaví a často mají dvě tváře – ne nadarmo se tomuto znamení říká dvojčata. Oslní je protějšek, který je dokáže rozesmát a který je upovídaný stejně jako on. Raci a Býci pro ně bývají dobrými přáteli, se Střelci je to bude vzrušovat. Podobný pohled na život bude mít Blíženec s Pannami a Vodnáři, s Váhami to zase bude velmi romantické. Blíženci muži se moc nesnesou se Štíry, kteří pro ně nemají pochopení. Budoucnost s muži ve znamení Blíženců bývá nejistá, ale přítomnost je zábavná a upřímná.

Pokračování 4 / 12

Rak (21. června – 22. července)

Muži Raci jsou citliví, starostliví, pečující, milující a často je najdete pouze u rodiny a jídla. Mají své protějšky rádi, chovají se k nim pozorně a neustále je opečovávají. Svěřují se jen lidem, které považují za své blízké, k cizím jsou spíše odtažití. To může navenek působit jako arogance, ale je to jen obrana před okolím. Vyžadují věrnost a sami bývají věrní. Spřízněné duše najdou mezi Rybami, Raky a Štíry, perfektní dvojku vytvoří s Býkem, nebude jim to ladit s Vodnáři, Váhami a Střelci – tito zrozenci jsou pro ně až moc nezávislí a svobodomyslní.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. července – 22. srpna)

Muži ve znamení Lva jsou odvážní samci, kteří si věří. Jsou také mimořádně velkorysí, a to ve všem. Mají laskavé srdce, jsou kreativní a milují děti (klidně jich mají i deset, ovšem z několika manželství). Milují partnery, kteří jsou silní. A ženy a muži zase milují Lvy – jsou totiž jako magnet. Lvi jsou ješitní, a když jim budete lichotit, snadno je přesvědčíte k čemukoli. Jsou vášniví, dokážou milovat celým srdcem a dělat teatrální gesta. Ovšem bohužel ne na dlouho. Než se usadí, může to trvat dlouhé roky a mohou za tu dobu vystřídat mnoho protějšků. Nejvíc je zajímají ti ve znamení Blíženců a Vah, k jejich ohnivému duchu se hodí také znamení Berana, Lva a Střelce. Hodně je naučí Vodnáři, ale nikdy se nepochopí s Rybami ani Raky.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. srpna – 22. září)

Muži ve znamení Panny jsou spíše plaší, přesní a posedlí zdravím. Milují pořádek a jsou praktičtí. Mají rádi partnery, kteří o sebe pečují a jsou zdraví. Nádherně si porozumí se Štíry a Raky, Ryby je také mohou zaujmout. Společnou řeč najdou také s Kozorohy, Býky a Pannami. Střelci a Býci jsou na ně moc ohniví, z Vah a Lvů bude mít Panna dobré kamarády. Hodně společného najde se znamením Blíženců, klapat mu to moc nebude s Vodnáři. Když se do něj zamilujete, nebude to snadné: muži Panny nejsou lovci, budete ho muset ulovit vy. Nečekejte spalující vášeň a lichotky, místo toho vám nabídne stabilní zázemí a jistotu pevného vztahu.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. září – 22. října)

Muži ve znamení Vah jsou romantičtí, okouzlující, nekonfliktní a společenští. Mají rádi partnery, kteří se chovají a vypadají na úrovni. Dobře jim to bude klapat s Blíženci, Střelci a Lvy, hlavně v práci. Berani je budou fascinovat, hodně společného najdou s Býky. Kozorozi jsou pro ně moc autoritativní, Ryby a Raci zase moc emocionální. Muži Váhy jsou vždy upravení, voňaví a pozitivní. Nemají rádi křivdu a bezpráví, mají silně vyvinutý smysl pro čest. Tihle princové vás s největší pravděpodobností nepodvedou. Jediné, v čem jsou slabší, je schopnost rychle se rozhodnout.

Pokračování 8 / 12

Štír (23. října – 21. listopadu)

Muži Štíři jsou smyslní a plní sex-appealu, nevypočitatelní a intenzivní ve všem, co dělají. Bývají extrémisté, kteří dokážou oscilovat mezi projevy božské vášně a projevy nezájmu až chladu. A ani v nejmenším se nesnaží to skrývat – takoví prostě Štíři jsou. Mají rádi partnery, kteří jsou atraktivní a rádi experimentují v sexu. Ideální protějšek najdou mezi Pannami a Kozorohy, fascinovat je budou Berani a hodně společného najdou s Býky. Blíženci a Vodnáři jsou pro Štíry až moc upovídaní.

Pokračování 9 / 12

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Pokud jste natrefili na muže ve znamení Střelce, pak se musíte smířit s tím, že je to chlap, který má rád svobodu, rád cestuje a nikdy se nenechá svázat. Miluje protějšky inteligentní, zcestovalé, dobrodružné, co mají chuť učit se novým věcem. Kamarády najde mezi Štíry a Kozorohy, fantastické vztahy může navázat s Váhami a Vodnáři. Blíženci ho budou fascinovat, s Pannami a Berany to ovšem nebude klapat. V muži ve znamení Střelce najdete skvělého společníka a optimistu.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Muži ve znamení Kozoroha jsou autoritativní a úžasní milenci. Jsou to také muži, o které se můžete opravdu opřít. Jsou totiž velmi zodpovědní a velcí pracanti. Můžou působit trochu nudně a nezajímavě, ale zase jsou jistotou, pokud toužíte po bezpečném domově. Muži Kozorozi milují inteligentní protějšky, které je dokážou respektovat a které ovládají umění svádění. Pevný vztah může Kozoroh vybudovat se Střelci, Rybami a Štíry, hluboké spojení ale nenajdou s Býkem, Blížencem, Lvem a Váhami.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Muži Vodnáři jsou logičtí, výstřední a vzpurní. Mají rádi stejně logické partnery, kteří jsou zároveň přátelští. Vzhledem k tomu, že v myšlenkách často létají v oblacích, je jim skoro jedno, jak vypadáte. Hlavní je, že jim budete rozumět a že jim dáte najevo, že máte něco v hlavě. Muži Vodnáři ocení váš intelekt a spíše než sexuální splynutí očekávejte splynutí duší. Libujete-li si ve vzdušných zámcích, běžte do toho, s ním to zažijete. Hodně společného najde Vodnář se znamením Kozoroha, Berana a Střelce, Lvi ho budou fascinovat. Klapat to asi nebude se Štíry a Raky, ti jsou moc emocionální, což Vodnáře děsí. A už vůbec to nebude ladit s Býky a Pannami – ti stojí až moc pevně nohama na zemi.

Pokračování 12 / 12

Ryby (19. února – 20. března)

Muži Ryby jsou snílci a idealisté, jsou extrémně citliví, romantičtí a nápadití. Ideální protějšek je pro ně takový, který jim bude dávat něhu, lásku a porozumění. Nemají rádi drsňáky, upřednostňují jemné lidi. Pokud potřebujete partnera, který umí přiložit ruku k dílu, v tomto znamení ho nehledejte. Ryby muži jsou nepraktičtí a jen stěží vymění žárovku. Osloví je někdo ve znamení Raka, Štíra a Býka, Panny je frustrují, ohniví Lvi zase děsí. Váhy jsou citově někde jinde. Blíženci by je sice mohli bavit, ale ne dlouhodobě. Hodně společného najdou se Střelci. Kozorozi jsou na ně až moc autoritativní.