Pupínky na tváři prozradí váš zdravotní problém. Kde se dělají vám?

Tvář je odrazem toho, jak se cítíme uvnitř. Objevují se vám pupínky na stejných místech? Vaše tělo vám hlásí, že se něco děje. A podle toho, kde se vyrážka objevuje, můžete také zjistit, co konkrétního vás trápí.

Kvůli jednomu pupínku nemusíte hned panikařit. Pokud ale vaše problémy s kůží na obličeji trvají déle nebo se pravidelně opakují, ve vašem organizmu není zřejmě něco v pořádku. Mapa obličeje vám může pomoct odhalit vážnější onemocnění, o kterých jste zatím nemuseli mít ani tušení.

Nejdříve se ale zamyslete nad tím, zda používáte správné kosmetické přípravky. Odličujete si pravidelně pleť před spaním? Nevysušujete ji příliš? Teprve pak se zaměřte na pupínky.

Metoda, která se na kožní projevy na tváři zaměřuje, se jmenuje EFT neboli Emotional Freedom Techniques. Vychází se zásad východní medicíny a zaměřuje se na mapování obličeje a oblasti zasažené akné. Co signalizuje výskyt pupínků na různých částech vaší tváře?

Čelo = zažívací systém

Čelo je spojeno s trávicím systémem. Za vznik pupínků často může špatná strava, mnoho průmyslově zpracovaných potravin, málo vody a hodně tuků. Vaše střeva potřebují očistu.

TIP NA VIDEO: Jak se nadobro zbavit akné?