Do kina i za Johnny Deppem: Jak se obléct na festival do Varů?

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech už doslova klepe na dveře. Ať už patříte mezi pravidelné účastníky nebo jste se rozhodla se letos na akci vydat poprvé, možná právě teď řešíte zapeklitou otázku – jaké oblečení si s sebou zabalit? S tím vám milerádi poradíme.

Jistě, Karlovarský festival je v první řadě o filmových novinkách a také účasti světoznámých hvězd. A že je po loňské covidové odmlce skutečně na co se těšit – ohlášená návštěva Johnnyho Deppa, Ethana Hawka či Michaela Caina zvedly vlnu nadšení a určitě i počet plánovaných návštěvníků. Jenže festivalový týden se z velké části točí také kolem módy. A nejde jen o módní policie hodnotící outfity celebrit, ale také o oblečení každého z účastníků. Atmosféra lázeňského města i akce samotná si totiž doslova říkají o kapku stylu a vystoupení ze škatulky turisty s batohem.

TIP NA VIDEO: Lekce dress codu. Jak se obléci na společenskou akci?

A jelikož festival má na svém programu připravený nespočet akcí vyžadujících několik různých typů outfitů, připravili jsme pro vás pětici nejčastějších příležitostí a k nim se hodících módních kombinací, díky nimž vedle už jen tak nešlápnete a zároveň se stále budete cítit velmi pohodlně.

Článek pokračuje na další straně >>>