Nadčasové a kvalitní: Kabelky ve stylu quiet luxury, do kterých se vyplatí investovat

3 min čtení

3 min čtení

Trendy přicházejí a odcházejí, jestli by ale něco ve vašem šatníku mělo odolávat módním výstřelkům, jsou to kabelky. Investice do designového kousku je samozřejmě velké rozhodnutí, pokud ale zvolíte správný model, bude vám sloužit celý život. Které kabelky jsou natolik kvalitní a nadčasové, že je unosíte i za deset dvacet let?

Ceny Birkin a Kelly Bag každým rokem stoupají do stále větších výšin, a pokud nejste zrovna módní influencerka nebo vášnivá módní sběratelka jako Kim Kardashian či Cardi B, s největší pravděpodobností vám zůstanou zapovězené. Skvělou zprávou ale je, že módní svět zná spoustu dalších ikonických modelů, jejichž ceny i dostupnost se stále alespoň částečně drží zemského standardu.

TIP NA VIDEO: Jak se změnil vzhled kabelek za posledních 100 let?

Přestože teď možná máte instagramový feed zahlcený trendy kabelkami jako Prada Moon nebo Triangle, nenechte se jejich současnou slávou strhnout. Pokud se rozhodnete udělat velký módní krok a skutečně zainvestujete do designového kousku, rozhodně se řiďte radou dvakrát měř, jednou řež a raději než po aktuálním fashion výstřelku sáhněte po elegantní klasice ve stylu quiet luxury, která vás nezklame ani s přibývajícími roky. Abychom vám případné nakupovací dilema ulehčily, vybraly jsme pro vás šestici modelů, za které bychom daly ruku do ohně.

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>