Na pláž i do města: Jediné trendy šaty, které potřebujete nosit během letošního léta

1 min čtení

1 min čtení

Na podzim a v zimě nedáme dopustit na příjemné úpletové šaty, které vypadají krásně a zároveň nám poskytují dostatek komfortu. Skvělou zprávou je, že se těchto oblíbených modelů nemusíme vzdát ani během léta. Jak vypadají, jak je nosit a kde je sehnat?

S přibývajícími teplotami se letos začínají o slovo hlásit letní verze oblíbených úpletových šatů. Nejčastěji je najdete v romanticky bohémské háčkované podobě, která z tohoto kousku dělá ideálního módního společníka na dovolenou, který skvěle poslouží jako „přehoz“ přes plavky i jako nenuceně sexy outfit na večeři a skleničku vína při západu slunce.

TIP NA VIDEO: Které trendy šaty vládnou roku 2023?

Háčkované, síťované a ažurové šaty jsou letos vůbec největším dovolenkovým hitem. V nabídce obchodů je nejčastěji najdete v béžové či krémové barvě, která nejlépe vynikne na opálené pokožce. Navíc k nim stačí přidat kožené žabky nebo pantoflíčky v neutrální či zemité barvě a slaměnou tašku. Zoufat ale nemusí ani milovníci šťavnatých letních barev – tento typ šatů totiž vypadá krásně i třeba v sytě oranžové, blankytně modré nebo roztomilém odstínu baby pink.

Na své si ovšem během léta přijdou i ti, pro něž by háčkování odhalující kůži bylo moc. Obchody nabízejí i více „zakryté“ modely se spodničkou, případně alternativu v podobě tenké letní verze tradičních úpletových modelů (skvěle vypadají třeba s knoflíčky po celé délce trupu) či šatů s romantickou madeirou. Kde sehnat ty nejlepší, zjistíte ve fotogalerii.

Inspirace z Instagramu: Jak nosit háčkované šaty v létě?

Loading
Loading
Loading
Loading
Loading
Loading
Loading