10 momentů, kdy se vévodkyně Kate oblékla podobně jako princezna Diana!

26. listopadu 2018 • 06:00
 • 10 momentů, kdy se vévodkyně Kate oblékla podobně jako princezna Diana!

  To, že vévodkyně Kate občas oblékne model, který se nápadně podobá některému z outfitů princezny Diany, rozhodně neznamená, že by kopírovala její styl nebo byl dress code v královské rodině tak neoriginální. Kate svým oblečení, ať už střihem nebo barvou, vzdává zesnulé princezně hold!

  Když vévodkyně Kate letos poprvé ukázala světu svého syna Louise, měla na sobě červené šaty s bílým krajkovým límečkem z kolekce své oblíbené návrhářky Jenny Packham. V podobných červených šatech a princem Harrym v náručí opouštěla porodnici v roce 1984 princezna Diana. Stejně tak Kate prostřednictvím šatů nechala všechny zavzpomínat na oblíbenou princeznu Dianu, i když opouštěla porodnici po narození prince George. Modré šaty s bílými puntíky pro ni tehdy také připravila Jenny Packham. Diana v obdobných šatech zase odcházela z porodnice s malým Williamem v náručí. 

  ... ... Autor: profimedia.cz

  Na deset dalších outfitů se podívejte na následujících stránkách!

 • Kohoutí stopa

  5257083:gallery:true:truePrincezna Diana svůj červenobílý kostýmek Moschino oblékla v roce 1990. Kate se jejím modelem inspirovala letos v lednu. 

 • Květované šaty

  5257082:gallery:true:trueV květovaných šatech se stojáčkem si Diana trénovala svůj příchod na svatbu i průběh obřadu. Kate zvolila velmi podobné k příležitosti 20 let od Dianiny smrti. 

 • Puntíkované šaty

  5257079:gallery:true:trueDiana vyrazila v puntíkovaných šatech doplněných sladěným kloboukem na prestižní dostihy Royal Ascot. Kate vsadila na podobný styl, když loni vyrazila na první zápas tenisového Wimbledonu. 

 • Černý kostýmek

  5257080:gallery:true:trueDiana se k příležitosti uctění památky obětí první světové války zahalila do černé. Stejně tak to udělala i Kate o dvacet pět let později. 

 • Červená róba

  Diana a Kate Diana a Kate Autor: profimedia.cz
  Během královské návštěvy Austrálie v roce 1985 předvedla Diana jedny z nejkrásnějších šatů vůbec. Vévodkyně Kate se jimi inspirovala během předloňské královské návštěvy Bhútánu. 
 • Bílý kabátek

  5257085:gallery:true:trueDiana jednoduché bílé kabátky milovala a stejně to má i Kate. Ten Dianin na fotografii je z dílny Catherine Walker, Kate vsadila na oblíbenou značku Alexander McQueen. 

 • Bílé šaty

  5257081:gallery:true:truePřekrásné bílé šaty oblékla Diana na královské návštěvě Hong Kongu. Kate se do podobných převlékla v podvečer jejího svatebního dne. 

 • Růžové šaty a klobouk

  Diana a Kate Diana a Kate Autor: profimedia.cz
  Na romantickou růžovou vsadila Diana při návštěvě Sicílie během královské tour po Itálii. Kate se nechala inspirovat a v podobném modelu zazářila během zahradních slavnostní v Buckinghamském paláci v roce 2012. 
 • Tyrkysové šaty

  Diana a Kate Diana a Kate Autor: profimedia.cz
  Nevšední barva, která kombinuje modrou a zelenou, nesluší jen tak někomu. Tyto dvě ženy z královské rodiny v ní ovšem vypadaly fantasticky. 
 • Růžový kabátek

  5257084:gallery:true:trueV zářivě růžovém kostýmku se Diana ukázala v roce 1990. Kate vsadila na stejnou barvu v roce 2015. 

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy