Nejkrásnější nahé líčení podle celebrit. Inspirujte se! | Ženy.cz
 


Nejkrásnější nahé líčení podle celebrit. Inspirujte se!

5. července 2018
... • Foto:profimedia.cz

Nahé líčení je čím dál tím oblíbenější. A to nejenom v letních měsících! Už i na těch nejprestižnějších společenských akcích se trend přirozenosti dostává do popředí. Jak na takzvaný naked make-up? Inspirujte se u slavných krásek!

Meghan, vévodkyně ze Sussexu (36)

Vévodkyně Meghan ráda ukazuje své pihy, které podtrhují přirozenou krásu. Pokud je máte také, rozhodně je nepřekrývejte silnou vrstvou make-upu, naopak je nechte vyniknout. Když máte základní líčení pleti hotové, stačí jen trochu narůžovělé rtěnky, řasenka a tvářenka. Horké letní dny jsou s jemným líčením mnohem snesitelnější, věřte mi!

Meghan, vévodkyně ze SussexuMeghan, vévodkyně ze SussexuAutor: profimedia.cz

Ashley Graham (30)

Plus size modelka Ashley Graham je zkrátka svá! Nebojí se ukázat kila navíc ani celulitidu a i na červeném koberci sází na decentní líčení, díky kterému vyniknou její plné rty a lícní kosti. 

Ashley GrahamAshley GrahamAutor: profimedia.cz

Bella Hadid (21)

Jedna z nejslavnějších modelek současnosti má naprosto bezchybnou pleť, a tak není důvod líčit si silnou vrstvu make-upu, která by jí zbytečně přidávala roky navíc. V tomto případě má Bella jen velmi jemné stíny a zvýrazněné rty leskem v barvě třešní. 

Bella HadidBella HadidAutor: profimedia.cz

Zoë Kravitz (29)

Exotická herečka Zoë Kravitz má, stejně jako Meghan, roztomilé pihy a ty ráda nechává vyniknout. Jemně zvýrazněné rty, oční víčka a lícní kosti jí maximálně sluší. Zkuste, jako ona, trochu kouzlit s rozjasňovačem, který je pro nahé líčení jako stvořený. 

Zoë KravitzZoë KravitzAutor: profimedia.cz

Kaia Gerber (16)

Jedna z nejvýraznějších tváří současného módního průmyslu Kaia Gerber je krásná po své matce (Cindy Crawford), a tak není třeba její obličej výrazně "vylepšovat" líčidly. K tak mladé dívce se perfektně hodí střídmý make-up. Trochu bronzeru a lesku a je hotovo!

Kaia GerberKaia GerberAutor: profimedia.cz

Dakota Johnson (28)

Hvězda Padesáti odstínů vsadila na letošním předávání Zlatých glóbů na střídmé líčení, které jí opravdu slušelo. Přesně tak to vypadá, když make-up dokonale sedne a promění se ve vaši druhou kůži. Krása!

Dakota JohnsonDakota JohnsonAutor: profimedia.cz

Emma Watson (28)

Krásná herečka Emma Watson se nikdy nevyžívala ve výrazném make-upu. Ráda nechává vyniknout své krásně tvarované obočí a roztomilé pihy. Na co ovšem nikdy nezapomene, je rtěnka. 

Emma WatsonEmma WatsonAutor: profimedia.cz

Gisele Bündchen (37)

Nahé líčení rozhodně není jen výsadou dvacetiletých žen. Příkladem je nádherná topmodelka Gisele Bündchen, která na prahu čtyřicítky vypadá božsky i bez nánosu líčidel. 

Gisele BündchenGisele BündchenAutor: profimedia.cz

 

 

Autor: Andrea Machajdíková
Jdi na homepage Zpět na začátek

Jak zhubnout

Partie Za jaký čas Kolik kg Jakým způsobem Jak zhubnout za týden Jak zhubnout za měsíc Břicho Zadek Stehna Boky Nohy Paže

V našem speciálu najdete vše, ať potřebujete zhubnout 5 kg, 8 kg, 10 kg nebo 20 kg. Všechny tipy jsou připravené ve spolupráci s odborníky. Víme, jak na ploché břicho, známe nejlepší cviky na zadek a stehna. Hubněte běháním, chůzí, plaváním, sexem nebo bez cvičení. Speciální tipy jak zhubnout po porodu. Komu pomůže Atkinsonova dieta, keto dieta, Dukanova dieta, pětifaktorová dieta a jaká jsou jejich úskalí? Jak na celulitidu, zdravý jídelníček a další tipy. Vypočítejte si své BMI. S námi zhubnete zdravě a napořád!