Nejkrásnější nahé líčení podle celebrit. Inspirujte se!

Nahé líčení je čím dál tím oblíbenější. A to nejenom v letních měsících! Už i na těch nejprestižnějších společenských akcích se trend přirozenosti dostává do popředí. Jak na takzvaný naked make-up? Inspirujte se u slavných krásek!

Meghan, vévodkyně ze Sussexu (36)

Vévodkyně Meghan ráda ukazuje své pihy, které podtrhují přirozenou krásu. Pokud je máte také, rozhodně je nepřekrývejte silnou vrstvou make-upu, naopak je nechte vyniknout. Když máte základní líčení pleti hotové, stačí jen trochu narůžovělé rtěnky, řasenka a tvářenka. Horké letní dny jsou s jemným líčením mnohem snesitelnější, věřte mi!

Meghan, vévodkyně ze Sussexu

Ashley Graham (30)

Plus size modelka Ashley Graham je zkrátka svá! Nebojí se ukázat kila navíc ani celulitidu a i na červeném koberci sází na decentní líčení, díky kterému vyniknou její plné rty a lícní kosti.

Ashley Graham

Bella Hadid (21)

Jedna z nejslavnějších modelek současnosti má naprosto bezchybnou pleť, a tak není důvod líčit si silnou vrstvu make-upu, která by jí zbytečně přidávala roky navíc. V tomto případě má Bella jen velmi jemné stíny a zvýrazněné rty leskem v barvě třešní.

Bella Hadid

Zoë Kravitz (29)

Exotická herečka Zoë Kravitz má, stejně jako Meghan, roztomilé pihy a ty ráda nechává vyniknout. Jemně zvýrazněné rty, oční víčka a lícní kosti jí maximálně sluší. Zkuste, jako ona, trochu kouzlit s rozjasňovačem, který je pro nahé líčení jako stvořený.

Zoë Kravitz

Kaia Gerber (16)

Kaia Gerber

Dakota Johnson (28)

Hvězda Padesáti odstínů vsadila na letošním předávání Zlatých glóbů na střídmé líčení, které jí opravdu slušelo. Přesně tak to vypadá, když make-up dokonale sedne a promění se ve vaši druhou kůži. Krása!

Dakota Johnson

Emma Watson (28)

Krásná herečka Emma Watson se nikdy nevyžívala ve výrazném make-upu. Ráda nechává vyniknout své krásně tvarované obočí a roztomilé pihy. Na co ovšem nikdy nezapomene, je rtěnka.

Emma Watson

Gisele Bündchen (37)

Nahé líčení rozhodně není jen výsadou dvacetiletých žen. Příkladem je nádherná topmodelka Gisele Bündchen, která na prahu čtyřicítky vypadá božsky i bez nánosu líčidel.

Gisele Bündchen