.

. Zdroj: internal

Supermodelky Gigi & Bella Hadid nosí stejnou kabelku z aligátoří kůže!

Přední světoví návrháři a luxusní značky se modlí, aby jejich věci nosilo sesterské duo Gigi a Bella nejen na přehlídkových molech, ale i v soukromí. Vypadá to však, že co se kabelek týče, holky mají jasno a jiní tvůrci je právě teď příliš nezajímají. Proč si tak zamilovaly stejnou značku?

Už před pár měsíci si módní experti i věrní fanoušci všimli, že Gigi nosí podezřele často stejný typ kabelky v různých barvách. A tak začalo pátrání. Elegantní kufříčky z exotických zvířecích kůží, pro které je typická výrazná spona a krátká rukojeť, má na svědomí luxusní značka Stalvey, která se specializuje na dámské i pánské kabelky, batohy a kšiltovky.

Netrvalo dlouho a exotické kabelky Stalvey se staly nezbytnou součástí šatníku i Belly Hadid, která se u své starší sestry Gigi inspirovala. A vlastně nejen ona. Během měsíce módy se s kabelkou předvedly i Kaia Gerber, Naomi Campbell, Emma Roberts nebo Hailey Baldwin.

Pokud se rozhodnete v řetězové reakci pokračovat i vy, chtělo by to pravděpodobně začít pořádně šetřit. Kabelky Stalvey jsou sice malinké, ale cena jejich velikosti rozhodně neodpovídá. Kabelku pořídíte od 5 tisíc dolarů až po 15 tisíc dolarů v závislosti na kůži, ze které je vyrobena. Můžete mít kabelku z aligátora, krajty nebo třeba pštrosa.

Značka Stalvey funguje již od roku 2014, ale do povědomí slavných žen i celého módního světa se dostala až letos. Což je trochu zvláštní, když právě rok 2017 je v módním průmyslu považován jako revoluční v oblasti používání pravé kůže. Mnoho značek i tvůrců od zvířecích kůží ustupuje, stejně tak se od nich distancují i některé celebrity. Sestry Hadid & spol mezi ně rozhodně nepatří.

Video placeholde

Doporučujeme

Načíst další články