Supermodelky Gigi & Bella Hadid nosí stejnou kabelku z aligátoří kůže!

28. října 2017
Bella a Gigi si oblíbily kabelky Stalvey • Foto: Pinterest

Přední světoví návrháři a luxusní značky se modlí, aby jejich věci nosilo sesterské duo Gigi a Bella nejen na přehlídkových molech, ale i v soukromí. Vypadá to však, že co se kabelek týče, holky mají jasno a jiní tvůrci je právě teď příliš nezajímají. Proč si tak zamilovaly stejnou značku?

Už před pár měsíci si módní experti i věrní fanoušci všimli, že Gigi nosí podezřele často stejný typ kabelky v různých barvách. A tak začalo pátrání. Elegantní kufříčky z exotických zvířecích kůží, pro které je typická výrazná spona a krátká rukojeť, má na svědomí luxusní značka Stalvey, která se specializuje na dámské i pánské kabelky, batohy a kšiltovky. 

Kabelka z aligátora vás vyjde v přepočtu zhruba na 350 tisíc korunKabelka z aligátora vás vyjde v přepočtu zhruba na 350 tisíc korunAutor: Pinterest

Netrvalo dlouho a exotické kabelky Stalvey se staly nezbytnou součástí šatníku i Belly Hadid, která se u své starší sestry Gigi inspirovala. A vlastně nejen ona. Během měsíce módy se s kabelkou předvedly i Kaia Gerber, Naomi Campbell, Emma Roberts nebo Hailey Baldwin. 

Kabelky Stalvey jsou teď mezi slavnými hit!Kabelky Stalvey jsou teď mezi slavnými hit!Autor: Pinterest

Pokud se rozhodnete v řetězové reakci pokračovat i vy, chtělo by to pravděpodobně začít pořádně šetřit. Kabelky Stalvey jsou sice malinké, ale cena jejich velikosti rozhodně neodpovídá. Kabelku pořídíte od 5 tisíc dolarů až po 15 tisíc dolarů v závislosti na kůži, ze které je vyrobena. Můžete mít kabelku z aligátora, krajty nebo třeba pštrosa. 

Značka Stalvey funguje již od roku 2014, ale do povědomí slavných žen i celého módního světa se dostala až letos. Což je trochu zvláštní, když právě rok 2017 je v módním průmyslu považován jako revoluční v oblasti používání pravé kůže. Mnoho značek i tvůrců od zvířecích kůží ustupuje, stejně tak se od nich distancují i některé celebrity. Sestry Hadid & spol mezi ně rozhodně nepatří. 

 

720p 480p 360p 240p
Gigi Hadid na přehlídkách: Sestřih roku 2016

Jdi na homepageZpět na začátek
1080p 720p 360p
Další příběhy

Horoskopy