Zdroj: Instagram @blancamiro a @lucywilliams02

V čem se vdávají módní influencerky? Vede minimalismus, boho i netradiční závoje

Na Instagramu se nám může zdát, že se módní styl influencerek omezuje na několik populárních trendů. Jakmile ale dojde na svatební šaty, touží i ony, aby se do nich co nejvíc promítla jejich osobnost a vkus. Jaké střihy u nich vítězí a čím je ozvláštňují? Pojďte se s námi podívat na výběr nejkrásnějších nevěst z řad módních odbornic, které se vdávaly v roce 2022, a načerpejte inspiraci pro letošní sezonu.

Julia Haghjoo

O ní: Art direktorka a blogerka původem z Hamburku, která se usadila v Paříži. Má starší sestru Sylvii, která rovněž pracuje v módní branži. Haghjoo v módě preferuje minimalismus, při navrhování svatebních šatů se však nechala okouzlit obdobím renesance i stylem art deco.

Kde se konala svatba: Somerset (britský venkov)

Kdo jí šil šaty: Kaviar Gauche

Detail, který se nám líbí: Dvojité balonové rukávy a minimalistický závoj.

TIP NA VIDEO: Jak vypadá svatební účes a líčení ze salonu OliOla?

Video placeholde

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>

Pokračování 2 / 7

Lucy Williams

O ní: Britská influencerka, která začínala s blogem Fashion Me Now. Je autorkou newsletteru Remotely a aktuálně sdílí také inspiraci na téma bydlení. Společně se značkou Missoma představila kolekci šperků. Williams je známá pro svůj příjemně nositelný styl, do kterého dokáže nenuceně zakomponovat aktuální trendy.

Kde se konala svatba: řecký ostrov Andros

Kde koupila šaty: Danielle Frankel Studio New York

Detail, který se nám líbí: Mírně zvonové rukávy a tylová vrstva, která pokrývá celé šaty.

Pokračování 3 / 7

Tine Andrea Lauvli

O ní: Norská blogerka, která nechybí na žádném fashion weeku v Kodani. Její styl bývá hodně minimalistický, nicméně pro svůj velký den vsadila na klasickou a bohatě vyšívanou španělskou krajku.

Kde se konala svatba: Toskánsko

Kde koupila šaty: Pronovias

Detail, který se nám líbí: Odnímatelná tylová sukně, díky které má nevěsta dvoje šaty v jednom.

Pokračování 4 / 7

Rachael Keegan (Clifton)

O ní: Britská módní blogerka, která publikuje pod přezdívkou Bubbly Aquarius. Vedle módy se ráda věnuje také fotografování na film.

Kde se konala svatba: Middleton Lodge Estate

Kdo jí ušil svatební šaty: Emilia Wickstead

Detail, který se nám líbí: Spojení romantických prvků, jako je klasický živůtek a nabíraná sukně při zachování celkové jednoduchosti šatů.

Pokračování 5 / 7

Blanca Miró Scrimieri

O ní: Španělská influencerka, která společně s designérkou Marií de la Orden založila módní značku La Veste. Stojí také za e-shopem Vasquiat.com, kde nabízí například i vlastní značku brýlí Delarge. Miró je známá pro svůj eklektický a bohémsky laděný módní styl, které nedávno promítla do spolupráce se značkou Reserved.

Kde se konala svatba: Menorca

Kdo jí šil šaty: Dior Couture

Detail, který se nám líbí: Asymetrické řešení kolem krku a netradiční závoj v podobě kápě.

Pokračování 6 / 7

Maria de la Orden

O ní: Španělská módní designérka, která s Blancou Miró spoluzaložila značku La Veste. Současně navrhuje oblečení pod svým jménem. Milovnice klobouků a barvitého stylu s prvky španělského folkloru.

Kde se konala svatba: Saint-Estèphe (Akvitánie)

Kdo jí ušil šaty: Jantaminiau Haute Couture

Detail, který se nám líbí: Klobouček ve stylu 50. let se závojem a aristokraticky elegantní střih šatů s tříčtvrtečními rukávy.

Pokračování 7 / 7

Mafalda Patrício

O ní: Portugalská stylistka, která spolupracuje s různými módními značkami, a současně módní influencerka se zálibou v bohémském stylu 70. let.

Kde se konala svatba: Lisabon

Kdo jí ušil šaty: Isabel Núñez

Detail, který se nám líbí: Asymetrický vršek šatů ve stylu muscle tee na jedné straně a bardot topu na druhé straně. Závoj juliet cap inspirovaný 20. léty.