V čem se vdávají módní influencerky? Vede minimalismus, boho i netradiční závoje

2 min čtení

2 min čtení

Na Instagramu se nám může zdát, že se módní styl influencerek omezuje na několik populárních trendů. Jakmile ale dojde na svatební šaty, touží i ony, aby se do nich co nejvíc promítla jejich osobnost a vkus. Jaké střihy u nich vítězí a čím je ozvláštňují? Pojďte se s námi podívat na výběr nejkrásnějších nevěst z řad módních odbornic, které se vdávaly v roce 2022, a načerpejte inspiraci pro letošní sezonu.

Julia Haghjoo

O ní: Art direktorka a blogerka původem z Hamburku, která se usadila v Paříži. Má starší sestru Sylvii, která rovněž pracuje v módní branži. Haghjoo v módě preferuje minimalismus, při navrhování svatebních šatů se však nechala okouzlit obdobím renesance i stylem art deco.

Kde se konala svatba: Somerset (britský venkov)

Kdo jí šil šaty: Kaviar Gauche

Detail, který se nám líbí: Dvojité balonové rukávy a minimalistický závoj.

TIP NA VIDEO: Jak vypadá svatební účes a líčení ze salonu OliOla?

Loading
Loading

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!