Svatba 2019: Trendy pro moderní nevěsty | Ženy.cz
 


Meghan, nebo Diana? 5 netradičních trendů pro moderní nevěsty

10. května 2019 • 06:00
 • Čisté linie a minimalismus na jedné straně a romantizující prvky, které známe z oblíbených letních kousků na straně druhé. Anebo také vévodkyně Meghan versus princezna Diana. Které dáte přednost?

  Rozparky

  Asi největším nebo nejvíc revolučním trendem pro rok 2019 jsou rozparky. A vůbec nepůsobí skandálně a nepatřičně, protože už jsme si je dávno zamilovaly na letních midi šatech. Svatební šaty tedy nezůstávají pozadu, rozparky se nosí uprostřed, na straně nebo klidně i dvojité. 

  BHLDNBHLDNAutor: BHLDN.com
  Temperley LondonTemperley LondonAutor: Temperleylondon.com
 • Balónové rukávy

  Osmdesátky a ozvěny kultu princezny Diany stejně jako romantizující devadesátky způsobily, že jsme se znovu zamilovaly i do balónových nebo nabíraných rukávů. Už jsme si je vyzkoušely na halenkách, takže pokud se vám tento trend líbí, neváhejte. Je to ultimátní romantika pro moderní princezny!

  Carolina HerreraCarolina HerreraAutor: Net-a-Porter.com
  Alessandra RichAlessandra RichAutor: Net-a-Porter.com
 • Se zkráceným topem

  Svatební šaty rozdělené na top a sukni nejsou zas až takovou novinkou, ovšem příští rok se budou nosit ve formě zkrácených topů a pouzdrových sukní s vysokým pasem, které přecházejí do splývavého střihu. Zkrátka moderní variace na mořskou pannu!

  Willoughby by WattersWilloughby by WattersAutor: Watters.com
  Rime ArodakyRime ArodakyAutor: Rimearodaky.com
 • Šaty ke krku

  Všichni víme, kdo má tento trend „na svědomí“. Meghan Markle, která si jako své druhé svatební šaty vybrala bespoke model od Stelly McCartney právě v tomto stylu. Ty měly jednoduchý „halter neck“ (střih ke krku) a čisté linie obepínající tělo s rozšířenou sukní na konci. Dokonalá volba pro nevěsty, které se mohou pochlubit pěknými rameny!

  BHLDNBHLDNAutor: BHLDN.com
  Theia CoutureTheia CoutureAutor: Theiacouture.com
 • À la Meghan

  A zase ta Meghan, tentokrát inspirace jejími svatebními šaty, ve kterých šla k oltáři. Základem jsou čistý minimalistický střih a lodičkový výstřih  přesně jako měly šaty Givenchy, které pro Meghan ušila návrhářka Clare Waight Keller. Pokud jste jimi byla okouzlena, splňte si svůj sen a běžte do tohohle střihu. Díky Meghan bude nesmrtelný. 

  Theia CoutureTheia CoutureAutor: Theiacouture.com
  Sebastien LukeSebastien LukeAutor: Sebastienluke.com

   

Jdi na homepage Zpět na začátek

Dokonalá svatba

Plánování a harmonogram Svatební inspirace Cena svatby Místo svatby Svatební tradice Svatební šaty Svatební účesy Snubní prstýnky Svatební kytice

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámenídekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!

 

Horoskopy