Meghan, nebo Diana? 5 netradičních trendů pro moderní nevěsty

10. května 2019 • 06:00
 • Čisté linie a minimalismus na jedné straně a romantizující prvky, které známe z oblíbených letních kousků na straně druhé. Anebo také vévodkyně Meghan versus princezna Diana. Které dáte přednost?

  Rozparky

  Asi největším nebo nejvíc revolučním trendem pro rok 2019 jsou rozparky. A vůbec nepůsobí skandálně a nepatřičně, protože už jsme si je dávno zamilovaly na letních midi šatech. Svatební šaty tedy nezůstávají pozadu, rozparky se nosí uprostřed, na straně nebo klidně i dvojité. 

  BHLDN BHLDN Autor: BHLDN.com
  Temperley London Temperley London Autor: Temperleylondon.com
 • Balónové rukávy

  Osmdesátky a ozvěny kultu princezny Diany stejně jako romantizující devadesátky způsobily, že jsme se znovu zamilovaly i do balónových nebo nabíraných rukávů. Už jsme si je vyzkoušely na halenkách, takže pokud se vám tento trend líbí, neváhejte. Je to ultimátní romantika pro moderní princezny!

  Carolina Herrera Carolina Herrera Autor: Net-a-Porter.com
  Alessandra Rich Alessandra Rich Autor: Net-a-Porter.com
 • Se zkráceným topem

  Svatební šaty rozdělené na top a sukni nejsou zas až takovou novinkou, ovšem příští rok se budou nosit ve formě zkrácených topů a pouzdrových sukní s vysokým pasem, které přecházejí do splývavého střihu. Zkrátka moderní variace na mořskou pannu!

  Willoughby by Watters Willoughby by Watters Autor: Watters.com
  Rime Arodaky Rime Arodaky Autor: Rimearodaky.com
 • Šaty ke krku

  Všichni víme, kdo má tento trend „na svědomí“. Meghan Markle, která si jako své druhé svatební šaty vybrala bespoke model od Stelly McCartney právě v tomto stylu. Ty měly jednoduchý „halter neck“ (střih ke krku) a čisté linie obepínající tělo s rozšířenou sukní na konci. Dokonalá volba pro nevěsty, které se mohou pochlubit pěknými rameny!

  BHLDN BHLDN Autor: BHLDN.com
  Theia Couture Theia Couture Autor: Theiacouture.com
 • À la Meghan

  A zase ta Meghan, tentokrát inspirace jejími svatebními šaty, ve kterých šla k oltáři. Základem jsou čistý minimalistický střih a lodičkový výstřih  přesně jako měly šaty Givenchy, které pro Meghan ušila návrhářka Clare Waight Keller. Pokud jste jimi byla okouzlena, splňte si svůj sen a běžte do tohohle střihu. Díky Meghan bude nesmrtelný. 

  Theia Couture Theia Couture Autor: Theiacouture.com
  Sebastien Luke Sebastien Luke Autor: Sebastienluke.com

   

Jdi na homepage Zpět na začátek

Dokonalá svatba

Plánování a harmonogram Svatební inspirace Cena svatby Místo svatby Svatební tradice Svatební šaty Svatební účesy Snubní prstýnky Svatební kytice

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámenídekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!

 

Horoskopy