Nejodvážnější šaty uplynulého roku: Které slavné ženy šly s kůží na trh?

Známé pravidlo, že méně je někdy více, se dá pochopit různě. Některé hollywoodské krásky si ho přebraly po svém a slovíčko "méně" promítly do látky na svých šatech. Nutno podotknout, že většině z nich to v nahých šatech ve stylu Chytré horákyně opravdu sluší. Najdou se ale i ženy, které svým modelem překročily tenkou hranici mezi vkusem a laciností. 

Takzvané nahé šaty jsou v posledních letech na červených kobercích už téměř rutinou. Nosit je však nemůže jen tak někdo. Průsvitné látky, vysoké rozparky, hluboké výstřihy i průstřihy rozmístěné všemožně po těle jsou zkrátka nemilosrdné a neodpustí žádnou, byť jen drobnou nedokonalost.

Průkopnicí nahých šatů ve světě showbyznysu je Jennifer Lopez, která sice není kost a kůže, ale na své postavě celý život tvrdě maká, a tak si může i před padesátkou dovolit odhalit mnohem víc než některé její o mnoho let mladší kolegyně. Za svou kariéru oblékla už více než třicet průsvitných a provokativních modelů a ve všech vypadala naprosto dokonale!

Abychom vše uvedli na pravou míru. Božská JLo trend odvážných šatů jen přivedla "zpět k životu". Pravou průkopnicí není nikdo jiný než ikona Marilyn Monroe. V 60. letech si jen málokterá žena, i když byla hvězdou filmového plátna, troufla obléknout byť jen podobně odvážné šaty. Marilyn v průsvitné toaletě od Jeana Luise tehdy dokázala, že je jiná než její kolegyně a především odvážná a svá.

Podívejte se do galerie na nejodvážnější modely roku 2017. Troufly byste si na nějaký z nich?