Padesátnice, které zastavily čas! Podívejte se, jak jim to sluší v plavkách

13. července 2017 • 06:00
Fotografie • Foto: internal

Některé z nich to čeká v nejbližších letech, jiné už mají velkolepou oslavu 50. narozenin za sebou. Podívejte se na Liz Hurley, Cindy Crawford nebo třeba Jennifer Lopez, které jsou důkazem toho, že věk je opravdu jen číslo, které nic neznamená. 

Slyšela jste někdy, že po padesátce byste měla zkrotit šatník, změnit líčení a rozhodně v létě zapomenout na bikiny? Nesmysl! Podívejte se na slavné ženy, které vypadají božsky úplně ve všem, co si obléknou. Zářným příkladem je třeba Jennifer Aniston, která se za posledních dvacet let snad vůbec nezměnila. Před čtyřmi lety si dokonce klidně střihla divoký striptýz v komedii Millerovi na tripu. A co víc? Mělo to obrovský úspěch. Ženy tiše záviděly, muži nemohli odtrhnout oči od filmového plátna. Jennifer má totiž má totiž postavu, kterou by jí mohla závidět kdejaká dvacítka. 

A co třeba topmodelka Cindy Crawford? Ta by ve svých jedenapadesáti mohla klidně naskočit zpět na molo a strčit všechny mladší kolegyně do kapsy. Možná si říkáte, že se celý život živila modelingem, takže je jasné, že i po padesátce bude vypadat dokonale. Ale co například herečka Salma Hayek, která se celý život pyšní plnými ženskými křivkami? Ta v září oslaví také jedenapadesáté narozeniny, ale nikdo tomu nechce věřit. 3543347:gallery:true:true

Podívejte se na ostatní slavné padesátnice, jak jim to sluší v plavkách: 

Fotogalerie

10 fotografií

Jennifer Lopez je zkrátka kočka! Podívejte se, jak jí to pokaždé sluší: 

Šaty Jennifer Lopez VIDEO youtube.com_Hollywood Now/BPŽ

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy