Nejsvůdnější rozparky: Která oblékla ten nejodvážnější?

Slavné ženy milují velkolepé róby s rafinovanými rozparkem už roky. V posledních letech ovšem není rozparek jako rozparek. Některý sahá až k pupíku, jiný je zase na obou stranách šatů. Vybraly jsme pro vás ty nejsvůdnější odhalené nohy v celém showbyznysu. 

Kdykoliv se sestavuje nějaký žebříček, většinou v něm nechybí ikona Jennifer Aniston. A jinak tomu není ani v tom našem. Jennifer se nám totiž nesmazatelně vryla do paměti, když v roce 2010 dorazila na předávání Zlatých glóbů ve svůdných šatech z dílny Valentino, které měly rozparek opravdu proklatě vysoko. Konkurenci našla až o dva roky později ve své sokyni v lásce Angelině Jolie. Ta zvolila na předávání Oscarů velmi podobný model z Atelieru Versace.

Jestli jsme si tehdy mysleli, že se jedná o jedny z nejodvážnějších šatů, které na červeném koberci kdy uvidíme, šeredně jsme se zmýlili. Než přišel trend takzvaných nahých šatů, odvázala se pořádně také polská supermodelka Anja Rubik i andílek Victoria’s Secret Candice Swanepoel.

A teď přichází na řadu ty nejodvážnější. Pomyslný bronz si jednoznačně odnáší Kendall Jenner, která všem na MuchMusic Awards v roce 2014 vyrazila dech svými „dvourozparkovými šaty“.O druhé místo se podělí Rita Ora a Bella Hadid, které oblékly velmi podobné saténové šaty. Zpěvačka v šatech od Donny Karan zazářila na MTV Music Awards už v roce 2014, modelka vsadila na obdobný model, jen z dílny firmy Alexandre Vauthier loni na filmovém festivalu v Cannes. Na absolutně nejodvážnější rozparek si zatím troufla Chrissy Teigen v šatech Yousef Akbar, a to loni na American Music Awards.

Na nejsvůdnější rozparky se podívejte do naší fotogalerie: