Postava snů podle Jennifer Lopez: Prozradila, jak to dělá

Málokdo by měl asi výhrady k postavě Jennifer Lopez. Božské křivky ale nemá zadarmo. Maká na sobě každý den. A jelikož celkem otevřeně sdílí se zbytkem světa všechno to, co pro svou figuru dělá, můžeme se klidně inspirovat i my. Přinášíme vám to nejdůležitější, co podle J.Lo zabírá.

Jennifer Lopez, která včera oslavila 48. narozeniny, je ikonou i mezi nejslavnějšími celebritami. Svého úspěchu dosáhla pěkně postaru: kombinací talentu, houževnatosti, přirozeného půvabu a také hrdosti, s jakou nosila své výraznější křivky ještě v době, kdy nikdo neznal Kim Kardashian a na trůně krásy seděla hubená Gisele Bündchen. Její sexy vzhled se postupem let stal obchodní značkou a ona si ho přitom dokáže udržet i na prahu padesátky – aniž by budila podezření, že to přehání s botoxem, anebo působila jako diblík. Jak to dělá?

Když se Jennifer někdo zeptá, jak docílit tak krásného těla, její odpověď většinou zní: „Musíte na sobě pracovat a také si musíte hlídat, co jíte – to je nejdůležitější.“ Pravda je, že tím nám toho moc neřekla, protože to asi tušíme všechny. Jak ale její cvičení a jídelníček vypadají?

Jednou z nejdůležitějších věcí, která stojí za její úžasnou postavou, je pravidelnost. Téměř nikdy se jí nestává, že by vynechala svůj trénink. „Někdy nemám přes den čas, a tak cvičím až pozdě v noci. Pak mám třeba chvílemi pocit, že to nezvládnu. Snažím se ale sama sobě vždycky říct, že musím, že je to přece jen hodina,“ říká.

Přiznává, že někdy je to právě cvičení, které ve finále pomůže ve chvíli, kdy se necítí úplně dobře. V tělocvičně si dá do těla, po návratu domů pak horkou sprchu. A i když zrovna nikam nevyráží, hezky se obleče, namaluje se a upraví si vlasy. Není divu, že se pak podle svých slov cítí mnohem lépe a sebevědoměji. Možná by v naší teplákové a papučové zemi stálo za to nechat se občas inspirovat tímto rituálem.