Svatební šaty z konfekce: Kde právě teď koupíte ty nejkrásnější?

Některé nevěsty mají vše naplánované do posledního puntíku už několik týdnů před svatbou, pak jsou ale i takové, které vše řeší na poslední chvíli. Pokud jste i vy stále výběr šatů odkládala a den D se kvapem blíží, nezoufejte! I v běžných obchodech a na eshopech s konfekcí můžete pořídit překrásné svatební šaty, ve kterých budete naprosto dokonalá nevěsta. 

Nejlepší volbou je nechat si šaty ušít na míru, ale pokud se vdáváte už letos v létě, je na tento krok už pozdě. Další možností jsou samozřejmě půjčovny, ale i tam volné termíny rychle mizí a navíc šaty před vámi obléklo už nespočet jiných nevěst. Naštěstí se některé módní řetězce rozhodly nevěstám pořízení šatů ulehčit. Nabízí krásné svatební šaty, které odpovídají aktuálním trendům, a dokonce za velmi rozumné ceny!

Korzetové šaty s nadýchanou sukní jsou již několikátou sezónu pasé. V kurzu jsou stále minimalistické šaty, alespoň co se týká jejich střihu. Rozhodně však jednoduché šaty nepůsobí fádně ani obyčejně. Splývavý střih sukně se nejčastěji doplňuje o krajkový vršek s rafinovaným výstřihem na zádech. Ten může být ledabyle propleten ozdobnými šňůrkami nebo řetízky. Oblíbené jsou také krátké vzdušné rukávy, ale i dlouhé krajkové.

Dlouhé krajkové šaty, HM, 5999 Kč

Tipy na svatební šaty z konfekce najdete v galerii:

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!