New York Bridal Week: 5 zásadních trendů ze svatebního týdnu módy!

31. října 2017 • 06:00
Přehlídka svatebních šatů Pronovias v rámci New York Bridal Week 2018 • Zdroj: youtube.com/PronoviasTV

Ať už jste zrovna uprostřed příprav svatby, máte ji dávno za sebou nebo o vlastní veselce nechcete ani slyšet, na nádherné šaty se s chutí podívá každá z nás! Vybraly jsme pro vás nejkrásnější šaty, které byly k vidění na newyorském svatebním týdnu. 

Bridal Week v New Yorku je největší svatební událostí roku. Letos svou tvorbu předvedla zvučná jména jako Naeem Khan, Monique Lhuillier nebo třeba Marchesa. Díky nim teď máme ve svatebních trendech na příští rok jasno! Tohle jsou ty nejzásadnější:

Kápě

Zatímco letošní trendy opanovaly záplava krajky a odhalená ramena, příští rok to bude trochu jinak. Velkou novinkou jsou kápě inspirované princeznami z pohádek. Kápě by měla dokonale korespondovat s šaty. Může sahat až na zem nebo klidně jen k loktům.

Naeem Khan Naeem Khan Autor: Profimedia.cz

Bundičky

Pro nevěsty, které se v princeznovských trendech zrovna nevyžívají, jsou tu svatební bundičky. Motorkářský křivák nebo stylový bomber, ovšem v bílé barvě nebo třeba celý z krajky či šifónu, dodá svatebním šatům určitou dávku rebelie, ale přesto zůstanete elegantní! 

Monique Lhuillier Monique Lhuillier Autor: Profimedia.cz

Samostatné rukávy

Další výrazný trend navazuje na letošní hit v podobě odhalených ramen. Téměř v každé kolekci na příští rok byly k vidění šaty se samostatnými rukávy. Ty si zkrátka jen natáhnete jako rukávky na plavaní a když vás během vašeho velkého dne přestanou bavit, můžete je zase kdykoliv sundat a šaty dostanou úplně jiný rozměr

Monique Lhuillier Monique Lhuillier Autor: Profimedia.cz

Midi

Návrat hlásí také 50. léta, díky kterým budou příští rok v kurzu středně dlouhé šaty sahající do půli lýtek. Místo disneyovské princezny se tak můžete proměnit v ikonickou Audrey Hepburn

Naeem Khan Naeem Khan Autor: Profimedia.cz

Kalhoty a overaly

Šaty už rozhodně nejsou nutností. Ženy, které se cítí lépe v kalhotách, budou mít konečně z čeho vybírat. V kurzu budou nejenom klasické kalhotové kostýmky, ale také zdobené overaly. 

Naeem Khan Naeem Khan Autor: Profimedia.cz

Ty nejkrásnější šaty z Bridal Week v New Yorku si prohlédněte v naší fotogalerii:

Fotogalerie

21 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Dokonalá svatba

Plánování a harmonogram Svatební inspirace Cena svatby Místo svatby Svatební tradice Svatební šaty Svatební účesy Snubní prstýnky Svatební kytice

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámenídekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!

 

Horoskopy