Vsaďte na stylový overal: Noste ho na pláž, do práce i na večírek!

Overaly si pomalu, ale jistě dobývají své místo v ženských šatnících. Ještě před pár lety je nosily jen ty nejodvážnější, dnes už je mnoho žen bere jako samozřejmost stejně jako třeba šaty. 

Pokud ještě nemáte overal, je čas to napravit. V obchodě na ramínku vám možná přijde, že nevypadají zrovna sexy, ale stačí překonat počáteční ostych a odnést si pár kousků do kabinky. S overaly je to trochu těžší než třeba s šaty, které nám většinou skvěle padnou. Základem je najít ideální střih, který vám sedne a zvýrazní vaše přednosti.

Overal si můžete pořídit k vodě, ale i do práce nebo dokonce na výjimečnou událost, jako je svatba nebo večírek. Některé slavné ženy nosí overaly i na červený koberec. Záleží zkrátka na tom, po jakém střihu a materiálu sáhnete. Nejvýraznějšími prvky, ať už na ležérních nebo prudce elegantních overalech, jsou jednoznačně odhalená ramena, volány i zkrácené nohavice do 7/8 délky.

Existuje hned několik důvodů, proč si teď v létě oblíbíte overaly. Jedním z nich je samozřejmě to, že takzvaný one-piece outfit je rychle hotový, ale zároveň efektní a stylový. To je přesně ten důvod, proč je tolik milují šarmantní Francouzky. Kromě toho zvládnete v overalu mnohem více aktivit než v běžných šatech. Klidně si můžete sednout s drinkem na břehu řeky, tančit jako utržená ze řetězu nebo naskočit na kolo.

A v neposlední řadě nás overaly umí omladit. Když vsadíte na overal s roztomilými volánky nebo na mladistvé pudrové barvy či květinové potisky, rázem si umažete hned několik let!

Inspiraci najdete v naší fotogalerii: