10 nejsledovanějších celebrit na Instagramu! Kdo je první na světě?

8. listopadu 2019 • 06:00
 • 10 nejsledovanějších celebrit na Instagramu! Kdo je první na světě?

  Mnoho celebrit si vydělává více Instagramem než profesí, která je proslavila. Rozhodně mezi ně patří top desítka nejsledovanějších vůbec. Víte, kdo je na Instagramu úplně nejpopulárnější?

  10. místo – Taylor Swift

  Počet sledujících: 122 milionů

  Ještě před rokem patřila zpěvačka Taylor Swift mezi top šestku s nejvíce sledujícími na Instagramu. O čtyři místa si tak pohoršila, ale stále patří mezi nejvlivnější lidi na sociálních sítích. Skrze svůj profil komunikuje se svými hudebními fanoušky, sdílí dojmy z koncertů a také velmi často fotí své tři milované kočky Meredith, Olivii a Benjamina. 

  VIDEO: A kdo je hvězda na sociálních sítí ze zvířecí říše? To zjistíte ve videu.

  VIDEO profimedia

  Zobrazit příspěvek na Instagramu

  Ya could I get these to go?

  Příspěvek sdílený Taylor Swift (@taylorswift),

  Další pořadí najdete na dalších stránkách >>

 • 9. místo – Neymar

  Počet sledujících: 128 milionů

  Sedmadvacetiletý brazilský fotbalista, který v současné době hraje ve francouzském klubu Paris Saint-Germain, rozhodně nemá o fanoušky nouzi. Na svém profilu kromě fotbalových tréninků sdílí také fotky se svými kamarády z branže i celebritami (třeba Willem Smithem). 

 • 8. místo – Beyoncé

  Počet sledujících: 134 milionů

  Zpěvačka Beyoncé byla ještě loni čtvrtou nejsledovanější osobností na Instagramu. Na popularitě jí to rozhodně nijak neubralo. Na svém profilu příliš nesdílí osobní život ani fotky rodiny, spíše se soustředí na své pracovní aktivity, kterých rozhodně není málo.

 • 7. místo – Lionel Messi

  Počet sledujících: 135 milionů

  Fotbalisty lidé zkrátka milují. Sedmým nejsledovanějším člověkem na Instagramu je kapitán Barcelony Lionel Messi. Kromě zajímavostí z fotbalového světa sdílí také krásné fotografie se svou manželkou a třemi dětmi. 

  Zobrazit příspěvek na Instagramu

  👨‍👩‍👦‍👦✈️

  Příspěvek sdílený Leo Messi (@leomessi),

 • 6. místo–- Kylie Jenner

  Počet sledujících: 150 milionů

  Popularita klanu Kardashianů neklesá, naopak, Kylie, Kendall a Kim bodují čím dál víc. Nejmladší Kylie na svém profilu sdílí prakticky všechno, od rodinných fotek přes dovolené až po divoké mejdany. 

  Zobrazit příspěvek na Instagramu

  sunday 💓

  Příspěvek sdílený Kylie ✨ (@kyliejenner),

 • 5. místo – Kim Kardashian

  Počet sledujících: 151 milionů

  Kim Kardashian se stále drží na páté příčce. Na jejím Instagramu najdete prakticky stejný obsah jako u její sestry Kylie. Fotky z večírků, drahé a vyzývavé outfity, občas rodinné fotografie a promo její kosmetické značky KKW Beauty. 

  Zobrazit příspěvek na Instagramu

  Fittings ✨

  Příspěvek sdílený Kim Kardashian West (@kimkardashian),

 • 4. místo – Selena Gomez

  Počet sledujících: 160 milionů

  Loni byla zpěvačka Selena Gomez vůbec nejsledovanější osobou na Instagramu, letos jí patří čtvrtá příčka. Selena na svém profilu nejčastěji promuje svou hudbu, ale mluví také o svých běžných problémech i duševním zdraví.

 • 3. místo – Dwayne Johnson

  Počet sledujících: 161 milionů

  Herec a profesionální wrestler s přezdívkou The Rock se za poslední rok pořádně vyšvihl. Z osmého místa se dostal na třetí. Herec totiž narozdíl od svých kolegů sdílí na profilu především videa z posilovny a také rady, jak nejlépe cvičit a jak se stravovat. 

  Zobrazit příspěvek na Instagramu

  Away from all the noise, good to have a quiet moment. I’m always impressed with an individual’s discipline and commitment to succeed. But I’m impressed more with how one handles their success and that level of intense pressure to be #1. Congrats @gamebredfighter for being that example, raising the bar and getting the job done. My goal was to help promote this fight as much as I could in hopes that Jorge, @natediaz209 and all the fighters could make as much money💰as possible at the Garden - that was completely sold out. Congrats! Thanks brotha for having the brilliant idea to have me present the BMF Title to you. Always got you. Hardest workers in the room. BMF in the game. Now go destroy some MF’n cheat meals 😜👊🏾

  Příspěvek sdílený therock (@therock),

 • 2. místo – Ariana Grande

  Počet sledujících: 166 milionů

  Zpěvačka Ariana Grande je fenomén! Dokazují to vyprodané koncerty po celém světě a také 166 milionů fanoušků na Instagramu. Mladá zpěvačka na svém profilu sdílí převážně fotografie z koncertů, natáčení videoklipů a focení kampaní. 

 • 1. místo – Cristiano Ronaldo

  Počet sledujících: 189 milionů

  Cristiano je nejenom fotbalová jednička, ale také instagramová. S fanoušky sdílí samozřejmě převážně fotbalová témata, ale čas od času se pochlubí i fotkou své rodiny nebo ukáže své perfektně vyrýsované svaly bez trička. Na tomhle profilu si zkrátka přijde na své každý!

  Zobrazit příspěvek na Instagramu

  I love this feeling ⚽️🙏 #93...

  Příspěvek sdílený Cristiano Ronaldo (@cristiano),

   

   

Autor: redakce Ženy.cz
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy