10 nejsledovanějších celebrit na Instagramu: Kdo je první na světě?

5 min čtení

5 min čtení

Řada celebrit si dnes vydělává spíš Instagramem než profesí, která je původně proslavila. Rozhodně mezi ně patří top 10 nejsledovanějších slavných vůbec. Víte, které známé tváře jsou na Instagramu úplně nejpopulárnější?

Možná se občas ptáte, proč média dávají tolik prostoru sestrám z klanu Kardashianových. Proč je na přehlídky a do kampaní najímají renomované módní domy, když jde o celebrity, které zbohatly na odhalování svého soukromí? Odpověď možná naleznete v tomto článku. Ať se nám to líbí, nebo ne, Instagram se stal nejen volnočasovou, ale především byznysovou platformou a pořádně zamíchal tím, jak se dnes měří pojmy sláva či popularita – nejen počtem získaných cen nebo vyprodaných koncertů, ale zejména počtem followerů.

TIP NA VIDEO: Největší ikony feminismu

Mimochodem, vůbec nejsledovanějším účtem na Instagramu je přímo účet samotné aplikace. Následuje desítka celebrit, které najdete v dalších kapitolách článku. Zatím můžeme prozradit, že těsně pod čarou skončil Justin Bieber se 247 miliony sledujících – na 10. místo mu chybí zhruba dvě stě tisíc followerů. Z celebrit, respektive sportovců by se do první dvacítky vešly ještě Taylor Swift, J.Lo, indický hráč kriketu Virah Kohli, Kourtney Kardashian, Miley Cyrus nebo fotbalista Neymar.

Top 10 nejsledovanějších celebrit najdete na dalších stránkách. >>>