To Do list zábavy na léto s přáteli. 18 aktivit, které určitě zvládněte

Konečně léto a konečně se opět rozeběhl váš společenský život. S přáteli jste se letos viděli poskrovnu, o to víc si s nimi letní čas užijte. Co podniknout? Co si užít a jak ještě víc zjistit, že s přáteli je život fajn?

To Do list pracovních povinností si píšete téměř denně, takže jste profík. Odrážky máte, teď jen vyměňte slovní zásobu. Poradu za kávu v nové kavárně a fotbalový trénink syna za nákupy s kamarádkou. Psát si ho můžete pro vícero přátel najednou a nebo si s kamarádkou domluvte, ať napíše, co by s vámi ráda v létě podnikla, a vy to udělejte taky. Pak své návrhy spojte a vytvořte jeden letní To Do list aktivit s vaší BFF či partou přátel. Nejen, že si užijete spoustu zábavy, ale také posílíte přátelství, posunete ho hlouběji a zas se o sobě něco nového dozvíte.

TIP NA VIDEO: Umíchejte si letní drinky

Dělejte to dobrovolně

Dávání člověka více obohacuje než přijímání. A zejména pokud to dělá dobrovolně. Existuje tolik míst, kde vaši pomoc ocení. Psí útulky, pomoc po katastrofě na Moravě, dětská centra, sociální pomoc, všude ocení vaši upřimnou pomoc. Přihlaste se s kamarádkou. Nejenže to bude mít smysl, ale užijete si spoustu zábavy. Z tohoto cíle se může stát každoměsíční aktivita.