Jako rozpěněné moře: Jak vypadá nejžhavější barva pro letní manikúru?

Přenese vás okamžitě na ty nejkrásnější pláže, kde šumí moře a nebe je bez mráčku. Letní trendy manikúře zcela dominuje odstín "baby blue" a není se vůbec čemu divit. Žádná barva totiž neevokuje lépe bezstarostnost a pohodu na dovolené.

Stále větší oblíbenost tohoto nevinného modrého odstínu rozhodně není žádným překvapením. Už od jara se totiž mezi nejvíce trendy barvy manikúry řadí různé pastelové odstíny. Po fialkové, světle žluté a zelinkavé je "baby blue" přeci jen ale trochu výraznějším oživením. Dá se totiž nosit na několik způsobů a můžete si pomocí ní vytvořit zcela minimalistický design i bláznivé motivy, kterou jsou letošním hitem.

TIP NA VIDEO: Odhalte trendy v manikúře i pedikúře

Instagram je i v tomto případě studnicí nápadů. Některé se ale přeci jen trochu opakují. Z toho se dá usoudit, že nejvíce trendy způsobem, jak dětskou modrou letos v létě nosit, bude především nenápadná, přesto efektní francouzská manikúra. Pokud se ovšem nechcete poddat úplné klasice, zkuste barevný proužek aplikovat nikoliv na konce nehtu, ale přímo k lůžku. Jemný romantický design vytvoříte také, když na nehet ťuknete pouze drobnou modrou tečku.

Loading

Odstín baby blue se velmi dobře snese také s jinými barvami, nebojte se proto kombinování a různobarevných abstraktních motivů. Skvěle bude modrá vypadat se zlatou, tmavě modrou, ale také vínovou a bílou. A co letos tak oblíbené motivy? Modrá si doslova říká o kombinaci s namalovanými sedmikráskami, případně jahodami či muchomůrkami. Že to zní příliš infantilně? Podívejte se do galerie, kde se možná přesvědčíte o opaku.

Modrou nehtovou inspiraci i ty nejlepší laky najdete ve fotogalerii: