Ať žijí barvy! Jak vypadá nejvíc trendy manikúra pro léto 2021?

Batika, geometrické tvary, pastelové barvy i bláznivé vzory. Úpravě nehtů tento rok vládne nespoutanost a kreativita. Záplava odstínů i nápadů je tentokrát obrovská, proto vám přinášíme přehled těch největších trendů, které si podmaní letní měsíce. O který motiv si v salónu řeknete jako první?

Měsíc co měsíc se přesvědčujeme, že na svět módy i kosmetiky letos dopadla skutečná smršť života, která líčení i oblečení vnukla radost a hravost. Kromě výrazných očních stínů a nekonvenčního make-upu se tento trend stále více projevuje také v úpravě nehtů. Zapomeňte proto na nevýraznou klasiku a každý prst přelakovaný stejnou barvou. Toto jaro a léto totiž naplno patří vzorům a motivům všeho druhu. A věřte, že jeden odstín laku vám stačit nebude.

Jemné květiny

Než se pustíme do těch nejodvážnějších nehtových návrhů, bylo by dobré na úvod zmínit, že své místo v letních trendech mají také florální vzory. Pro inspiraci můžete rovnou zabrousit do botanického obrazového slovníku nebo na sociální sítě, na nichž téměř všude narazíte na motiv sedmikrásek. Ty mimochodem skvěle vypadají v kombinaci s černým podkladovým lakem.

Loading

Další nehtové trendy najdete na následující stránce >>