Když je duše přitažlivější než sex

Nečekaně vstoupíte do místnosti, kde sedí partner u počítače, a jediným bleskurychlým kliknutím myší se na monitoru místo rozepsané zprávy rázem objevuje pracovní mailbox. S kým si to píše? A proč to nemám vidět? Jdete si lehnout s těžkou hlavou a černými myšlenkami. Děje se něco, čeho byste se měli bát? 

Stručně řečeno – jak kdy. Internet je nekonečný vesmír, v němž můžete potkat dávno ztracené lásky a vztahy, jež však neztratily nic ze své magické přitažlivosti, nebo ve virtuálním světě narazíte na spolužáka či spolužačku, kteří se vám kdysi ve škole moc líbili.

Vyměníte si jeden nezávazný e-mail a následuje druhý... Po třetím zjistíte, že už si nemáte co říct a přestane vás to bavit. Anebo taky ne.

Jenže máte doma partnera a nechcete tento vztah ohrozit, vlastně ani po nezávazném sexu netoužíte, chcete si prostě jen s někým popovídat. Máte chuť odskočit si na neškodný výlet do vesmíru, mimo každodenní realitu, a pak zase přistát doma.

Partnerovi se nesvěříte. Proč taky? Vždyť o nic nejde.

Žádný sex – žádná nevěra.

Našli jste prima kamaráda nebo kamarádku, a to se snad smí i v manželství. Vždyť přece nejste otroci, ale svobodní lidé, ne?