7 triků, jak vypadat a cítit se mladší

Ano, můžete vyrazit na nejbližší kliniku estetické medicíny a za své uspořené peníze si nechat aplikovat elixír mládí. Než se tam vydáte, zkuste pár malých triků, které vám uberou pár let a vyhladí vrásky. Nebudete to bolet, ba naopak, budete si je užívat.

V pětadvaceti si na anti-aging krém ani nevzpomeneme, pevnost, pružnost a svěžest našeho těla je ve vynikající formě, ale jak se na první místo našeho věku dostane trojka a čtyřka, nejde si nevšimnout nových vrásek kolem očí, šedivého vlasu či změny proporcí. Naštěstí s tím ale můžeme něco udělat a o pár let se omladit. Kdo by nechtěl dostat poklonu, že vypadá mladší a je od dvacítek k nerozeznání?

Hedvábné ruce

Na tvář můžete nanést spoustu krémů a make-upu a zakrývat a ubírat, ale jsou to ruce, které pak prozradí váš skutečný věk. Myslete na ně, tak jako na oční okolí, kterému dopřáváte ty nejlepší krémy. U rukou platí mazání. Investujte do speciálního krému, který vaše ruce zvláční, hydratuje, ale nezamastí. Používejte ho denně. Chodíte-li na různé kosmetické procedury, investujte i do té, která dodá svěžest pokožce na vašich rukách. Spojte zdravou pokožku vašich rukou a upravenou manikúru a máte z toho minimálně minus pět let.