.

.

.
.
.
.
.
26
Fotogalerie

Viva Magenta! Jak využít nejžádanější barvu roku ve francouzské manikúře a v líčení?

Někde mezi červenou a modrou barvou najdete tu, která bude udávat směr letošního roku. Viva Magenta je odstín, který mnoho lidí vnímá různě – někdo v něm vidí ostrou růžovou, někdo zase barvu vyzrálých malin. Ať už vám ale připomíná cokoli, nic by vám nemělo bránit ji naplno využít v líčení i manikúře. Růžovější svět teď totiž potřebujeme všichni!

Rty jsou sázkou na jistotu

Pokud chcete do vašeho líčení zařadit barvu roku, rtěnka bude určitě tou nejjednodušší a nejpohodlnější volbou. Je na vás, jestli dáte přednost matným nebo lesklým rtům, šťavnatě budou vypadat obě varianty. Jde primárně o to, jak růžový odstín rtů doplníte. Můžete volit klasické líčení ve formě linky a řasenky, nebo ke rtěnce přidat růžovou tvářenku. Velmi efektní je také magentová pusa v kombinaci se žlutými stíny.

TIP NA VIDEO: Jak si správně vybrat červenou rtěnku?

Video placeholde

Vyhrajte si s očima

Zatímco růžové líčení rtů je naprosto běžná záležitost, růžové oční stíny či linky už tolik žen nenosí. Je to ale škoda! Magenta dokáže být v líčení velmi variabilní a dobře kombinovatelná s jinými barvami. Použít ji můžete samostatně s minimem řasenky, aby působila jemně, nebo ji naopak zkombinovat se stříbrným či zlatým stínem. Velmi originálně a efektně bude působit víčko vybarvené do růžova, a to s použitím růžového lesku na rty a řasenky. Nebojte se být kreativní. Ne nutně musí vaše rtěnka přijít jen na rty!

Hravá manikúra

Pokud vám nehty nalakované narůžovo nestačí, nebo naopak nesnesete tolik jedné barvy najednou, vyberte si manikúru přesně podle vašich potřeb a představ. Odstín magenty zkuste zkombinovat s jiným tónem růžové, případně si vytvořte barevnou francouzskou manikúru. I tu můžete ozvláštnit tenkým proužkem navíc, a to buď ve stejném, nebo naopak úplně odlišném odstínu. Fantazii se meze nekladou.

Všechny potřebné produkty pro vytvoření těchto looku najdete v galerii:

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.