Rezervujte včas: 7 míst, kde můžete mít svatební hostinu jako z Pinterestu

Svatební hostina jako z Pinterestu dávno není jen výsadou zahraničních nevěst. Také u nás je slušný výběr krásných a fotogenických míst, která nevyžadují sáhodlouhé úpravy, dekorování, popřípadě zakrývání nevhodných židlí či oranžově vymalovaných zdí. Naopak, jejich interiéry i exteriéry jsou jako stvořené pro moderní svatby, které si libují ve vintage nádechu. Stačí si jen vybrat... A včas zarezervovat!

Zatímco před pár lety bylo Česko zemí, kde se svatby konaly nejčastěji na zámku, nová generace nevěst touží po kosmopolitnějším konceptu a současně větším propojení s přírodou. To umožňují nejrůznější zrekonstruované statky a jejich znovuobjevené stodoly. Dřevěné trámoví krásně souzní s vintage pojetím veselky, stromy v zahradě jsou nádhernou dekorací samy o sobě.

Změnil se i přístup majitelů, kteří dobře vědí, co současné nevěsty očekávají, a mají tak sami v záloze připravené potřebné dekorace nebo stylový nábytek. Kde taková místa najdete a jakou nabízejí kapacitu? Vytipovali jsme jich pro vás 7 včetně jednoho nového unikátního hotelu.

Článek pokračuje na následujících kapitolách. >>>

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!