Nevěsty, pozor! Tyhle trendy v roce 2022 ovládnou svatební šaty

Podzim patří nejen tradičním, ale také svatebním fashion weekům, které prezentují trendy i na rok dopředu. Po jakých šatech budou toužit nevěsty v roce 2022?

Jak budou vypadat svatební šaty v roce 2022? Minulý týden probíhal newyorský Bridal Fashion Week, který v tomto směru rozhodně udává styl. V jeho rámci totiž prezentuje kolekce například Vera Wang, asi nejvlivnější návrhářka svatebních šatů moderní historie, dále také Monique Lhuillier, Marchesa Bridal, Reem Acra nebo Naeem Khan, ovšem také spousta méně známých značek, jejichž věhlas k nám přes oceán ani nedoputuje.

TIP NA VIDEO: Jak si zaplést vlasy na svatbu? Podívejte se na návod krok za krokem.

Protože rok 2022 vnímáme jako ten, který už snad v žádném směru nebude limitovat pandemie, otevírá se prostor i pro nevěsty, jež mohou naplno rozvinout svoji fantazii. Podle libanonské designérky Reem Acry budou toužit po něčem svěžím a novém, co v předchozích letech na svatbách neviděly. Jak si návrháři tyto vize vyložili a na jakých trendech se jednotlivé svatební domy shodly?

6 trendů, které ovládnou svatební šaty v roce 2022, najdete v následujících kapitolách. >>>

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!