Drobné kvítí i odvážné barvy: Jak si vybrat kytici na podzimní svatbu?

Svatební kytice by měla odrážet styl šatů nevěsty i celkový charakter svatby. Stejně tak ale může reflektovat období, ve kterém se veselka koná. A právě podzim nabízí jedny z nejzajímavějších kombinací barev i květů vůbec. Jaké letos zvolit?

Než se pustíte do vymýšlení vzhledu kytice, je dobré si nejprve stanovit barevnou paletu, která bude svatbu provázet. Možná jste ji už použila na svatebním oznámení, pořizujete v ní dekorace i šaty pro družičky. Kytice, stejně jako celá květinová výzdoba v místě konání, by pak těmto svatebním barvám měla odpovídat. Dokonce by se měla stát ústředním motivem, který všechny výše zmíněné prvky spojí do jednoho sladěného celku. Inspirace najdete nejen na sociálních sítích spoustu, proč se ale jednou nechtít trochu odlišit? Díky této pětici tipů se vám to podaří.

Zemité tóny

Podzim je většinou spojený s tlumenějšími barvami a tmavšími odstíny. Proč tedy tento fakt nepromítnout i do svatební kytice? Rozhodně to neznamená, že květiny budou působit pochmurně. Sázkou na jistotu bude spojení odstínů vínové nebo tmavší lila se zemitými barvami. Kromě tradiční béžové a krémové se ale nebojte sáhnout také po trendy terakotovém či měděném odstínu. Květinu pak můžete dotvořit bílými růžemi nebo sušeným kvítím či obilím, které se může stát neokoukanou součástí kytice zejména v případě, že svůj velký den ladíte do bohémského venkovského stylu.

Loading

TIP NA VIDEO: Květiny se mohou stát i součástí vašeho účesu. Inspirujte se proto ve svatební historii!

Článek pokračuje na další straně. >>>

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!