Konec pompéznosti! Netradiční slavné nevěsty, které hýbou aktuálními trendy

Rok 2020 byl pro pořádání svateb náročný, přesto se řada párů rozhodla, že už nehodlá déle čekat. A bylo mezi nimi i několik známějších jmen. Které nevěsty musely slevit ze svých původních představ a rozhodly se pro skromnější obřad i šaty? A jak se covidový rok podepsal na aktuálních trendech? Překvapivě dobře!

Natalia Vodianová

Trend: Svatba na radnici

Devětatřicetiletá ruská supermodelka s přezdívkou Supernova, filantropka, matka pěti dětí s obličejem holčičky se v září po desetiletém vztahu provdala za AntoinaArnaulta, jednoho z dědiců koncernu LVMH, jehož otec Bernard Arnault je nejbohatším člověkem Evropy. Na Instagramu překvapila fotkou, která připomíná závěr filmu Sex ve městě. Natalia má na sobě kostýmek, byť ne z konfekce jako Carrie, ale od coutouriérky Ulyany Sergeenko a bílé lodičky. Outfit doprovází jednoduchý účes a převážně zelený pugét. Nebýt covidu, svatba by rozhodně neprobíhala tak komorně, původně se totiž měla odehrávat už na začátku léta v krásném opatství Hautvillers. Na druhou stranu, pak by nebyla tak „parisienne chic“.

Tip na video: Jak se učesat na svatbu?

Loading

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!