Největší skandály v historii královských svateb!

Svatby v královských rodinách jsou vždy pod přísným drobnohledem celého světa. Stane-li se během plánování či v průběhu obřadu něco nepatřičného, hned se to všichni dozví. Jaké jsou největší skandály spojené s královskými svatbami?

Špatné jméno

Princezna Diana spletla během svatby jméno svého nastávajícího. Ve větě „beru si tě, Charlesi Philipe Arthure Georgi“ popletla pořadí prvních dvou jmen, a Charlese tak oslovila Philipe. Princezna Diana byla ovšem miláčkem veřejnosti, a tak jí všichni drobnou chybu zřejmě způsobenou nervozitou a faktem, že svatba je vysílaná do 74 zemí světa, odpustili. Tedy alespoň veřejnost ano. Jak reagovali členové královské rodiny, se nikdy nedozvíme.

Další svatební skandály najdete na dalších stránkách >>

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!