Nejkrásnější šaty na podzimní svatbu: Vsaďte na květinové vzory! | Ženy.cz
 


Nejkrásnější šaty na podzimní svatbu: Vsaďte na květinové vzory!

25. srpna 2018 • 06:00
www.faithfullthebrand.com • Foto: archiv firem

Chystáte se jako družička nebo host na podzimní svatbu? Zapomeňte na letní šaty na ramínka a lehoučké materiály. Pořiďte si šaty z nových podzimních kolekcí, které budou dokonale korespondovat se stylem svatby. 

Podzimní svatby mají bezesporu své kouzlo. Příroda hraje různými barvami a teploty se nešplhají tak vysoko. Velkou výhodou je také to, že se podzimní svatby výrazně liší od těch letních, a tak nezapadnou jen do série svateb, které jste letos "oběhali". 

Je jasné, že nevěsta s ženichem svou svatbu přizpůsobí ročnímu období. Květiny budou v jiných barvách, dekorace budou navozovat tu správnou podzimní atmosféru. A tak se rozhodně nehodí, abyste na takovou svatbu dorazila v typicky letních šatech (nepomůže ani, když přes ně přehodíte kožený křivák). 

I když svatba není v létě, platí stejná pravidla dress code. Není na škodu si je zopakovat! Bílá je pouze pro nevěstu! Takže na sněhobílé a krémové šaty raději zapomeňte. To samé platí pro černou. To, že už je léto definitivně pryč, neznamená, že musíte na svatbu dorazit jako "černá můra". Jestliže preferujete extravagantní kousky a ráda vyčníváte z davu, pro tentokrát buďte trošku zdrženlivá. Takže žádné hluboké výstřihy, extrémní rozparky nebo provokativní délka sukně! 

Květované šaty, Reserved, 699 Kč

Naopak se nebojte vzorů ani výrazných podzimních barev, jako jsou třeba lahvově zelená nebo burgundy. Pokud milujete konkrétně květinové vzory, vsaďte na ně i na podzim. Jejich podzimní provedení se trochu liší od toho letního, ale stále se perfektně hodí na tak romantickou příležitost, jako je právě svatba. Chybu rozhodně neuděláte ani v puntíkatých, proužkatých nebo kostkovaných šatech! 

Nejkrásnější šaty na podzimní svatbu najdete v galerii: 

Fotogalerie

17 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Dokonalá svatba

Plánování a harmonogram Svatební inspirace Cena svatby Místo svatby Svatební tradice Svatební šaty Svatební účesy Snubní prstýnky Svatební kytice

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámenídekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!

 

Horoskopy