Nejkrásnější šaty na podzimní svatbu: Vsaďte na květinové vzory! | Ženy.cz
 


Nejkrásnější šaty na podzimní svatbu: Vsaďte na květinové vzory!

25. srpna 2018 • 06:00
www.faithfullthebrand.com • Foto: archiv firem

Chystáte se jako družička nebo host na podzimní svatbu? Zapomeňte na letní šaty na ramínka a lehoučké materiály. Pořiďte si šaty z nových podzimních kolekcí, které budou dokonale korespondovat se stylem svatby. 

Podzimní svatby mají bezesporu své kouzlo. Příroda hraje různými barvami a teploty se nešplhají tak vysoko. Velkou výhodou je také to, že se podzimní svatby výrazně liší od těch letních, a tak nezapadnou jen do série svateb, které jste letos "oběhali". 

Je jasné, že nevěsta s ženichem svou svatbu přizpůsobí ročnímu období. Květiny budou v jiných barvách, dekorace budou navozovat tu správnou podzimní atmosféru. A tak se rozhodně nehodí, abyste na takovou svatbu dorazila v typicky letních šatech (nepomůže ani, když přes ně přehodíte kožený křivák). 

I když svatba není v létě, platí stejná pravidla dress code. Není na škodu si je zopakovat! Bílá je pouze pro nevěstu! Takže na sněhobílé a krémové šaty raději zapomeňte. To samé platí pro černou. To, že už je léto definitivně pryč, neznamená, že musíte na svatbu dorazit jako "černá můra". Jestliže preferujete extravagantní kousky a ráda vyčníváte z davu, pro tentokrát buďte trošku zdrženlivá. Takže žádné hluboké výstřihy, extrémní rozparky nebo provokativní délka sukně! 

Květované šaty, Reserved, 699 Kč Květované šaty, Reserved, 699 Kč Autor: archiv firem

Naopak se nebojte vzorů ani výrazných podzimních barev, jako jsou třeba lahvově zelená nebo burgundy. Pokud milujete konkrétně květinové vzory, vsaďte na ně i na podzim. Jejich podzimní provedení se trochu liší od toho letního, ale stále se perfektně hodí na tak romantickou příležitost, jako je právě svatba. Chybu rozhodně neuděláte ani v puntíkatých, proužkatých nebo kostkovaných šatech! 

Nejkrásnější šaty na podzimní svatbu najdete v galerii: 

Fotogalerie

17 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Dokonalá svatba

Plánování a harmonogram Svatební inspirace Cena svatby Místo svatby Svatební tradice Svatební šaty Svatební účesy Snubní prstýnky Svatební kytice

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámenídekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!

 

Horoskopy