Svatební zvony slyší i ve spánku: 4 znamení, která se těší pod čepec

Existují lidé, kteří nejsou příliš nadšení, pokud jde o manželství. Raději zůstávají sami a žijí život podle vlastních pravidel. Neradi se někomu zodpovídají, jsou to nezávislí a soběstační lidé. Na druhou stranu jsou i tací, kterým se líbí představa, že mají společníka, a věří, že je třeba uzavřít manželství co nejdříve. Podle astrologie existují 4 znamení zvěrokruhu, která se nemohou dočkat osudového ano.

Blíženci

Blíženci jsou velmi společenští. Rádi se pohybují mezi lidmi, kteří jsou jim blízcí. Pokud jde o manželství, rádi do něj vstoupí, co nejdříve je to možné, protože životního společníka a podpůrný systém v životě prostě potřebují.

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!