Svatební zvony slyší i ve spánku: 4 znamení, která se těší pod čepec

27. září 2021 • 06:00
 • Svatební zvony slyší i ve spánku: 4 znamení, která se těší pod čepec

  Existují lidé, kteří nejsou příliš nadšení, pokud jde o manželství. Raději zůstávají sami a žijí život podle vlastních pravidel. Neradi se někomu zodpovídají, jsou to nezávislí a soběstační lidé. Na druhou stranu jsou i tací, kterým se líbí představa, že mají společníka, a věří, že je třeba uzavřít manželství co nejdříve. Podle astrologie existují 4 znamení zvěrokruhu, která se nemohou dočkat osudového ano.

  Blíženci

  Blíženci jsou velmi společenští. Rádi se pohybují mezi lidmi, kteří jsou jim blízcí. Pokud jde o manželství, rádi do něj vstoupí, co nejdříve je to možné, protože životního společníka a podpůrný systém v životě prostě potřebují.

  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Blíženec VIDEO Videohub

 • Rak

  Často melancholičtí Raci mají potřebu zaplnit citovou prázdnotu ve svém životě. Touží po intimitě a věrnosti. Myšlenka brzkého sňatku je tedy docela oslovuje, navíc jsou hodně orientovaní na rodinu.

  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Rak VIDEO Videohub

 • Váhy

  Váhy dávají druhým lidem tolik lásky, že se na konci dne cítí osamělé. Pokud jde o manželství, chtějí někoho, kdo je bude hýčkat a podporovat ve všech oblastech života. Dávají přednost sňatku třeba už i po půl roce vztahu a nemají problém vlézt pod čepec třeba hned po maturitě.

  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Váha VIDEO Videohub

 • Panna

  Panny jsou zvyklé zvládat věci samy, ale hluboko uvnitř chtějí někoho, kdo by je utěšoval a kdo by jim vždy kryl záda. Protože jsou velmi pracovité, mají stále větší potřebu lásky a hýčkání, a aby ji naplnily, pravděpodobně se brzy vdají či ožení.

  Astroložka Boháčová: Obecná charakteristika znamení - Panna VIDEO Videohub

Autor: neo
Jdi na homepage Zpět na začátek

Dokonalá svatba

Plánování a harmonogram Svatební inspirace Cena svatby Místo svatby Svatební tradice Svatební šaty Svatební účesy Snubní prstýnky Svatební kytice

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámenídekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!

 

Horoskopy