Make-up à la školačka i velký návrat modré: Jak se budeme líčit na podzim?

3 min čtení

3 min čtení

Léto pravidelně přeje barvám a líčícím experimentům. Letošní podzimní trendy si z rozpálené sezóny vezmou to nejlepší a každému trendy prvku dodají na lehce dekadentním puncu. Připravte se na záplavu tmavých rtěnek i metalických očí. Tady je pět nápadů na líčení, které budou v následujících měsících stát za vyzkoušení.

Dark Academia

Díky TikToku se mezi trendy vrátila potemnělá Dark Academia. Estetika vycházející ze studentského života plného nostalgie, klasického umění, vážné hudby a retro doplňků je též velmi úzce spjatá se specifickým líčením. Základem je co nejpřirozenější pleť a tmavě vínové rty, které hrají v celém líčení prim.

TIP NA VIDEO: Jaké vlasy k letošnímu líčení zvolit? Inspirujte se těmito trendy!

Jak takového looku docílit? Nejprve si důkladně připravte pleť. Použijte primer a středně krycí make-up. Na oční víčka prstem aplikujte perleťové nebo světlé metalické stíny, které vám prozáří pohled (nemusíte se bát bílé ani jemné fialkové). Vše umocněte prodlužovací řasenkou, která vám krásně oddělí jednotlivé řasy od sebe. Na tváře pak přidejte trochu tvářenky, která bude v podobném studeném odstínu vínové jako rtěnka – tu mimochodem můžete též na rtech rozetřít pouze prstem. Lehká nedbalost je v této estetice rozhodně vítaným prvkem.

Loading

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>