Kdy byste měli chodit spát podle znamení? Býci v deset večer, Panny ještě dřív!

4. července 2021 • 06:00
 • Kdy byste měli chodit spát podle znamení? Býci v deset večer, Panny ještě dřív!

  Kolik spánku skutečně potřebujete? Některá znamení zvěrokruhu patří k ranním skřivanům, jiná jsou spíše sovy, které dlouho ponocují a nejraději pracují po setmění. Patříte k těm, kteří milují ranní probuzení co nejdříve s šálkem kávy? Nebo jste typ člověka, který nenávidí zvuk budíku a raději by zůstal v posteli co nejdéle?

  Beran

  21:00

  Berani by měli jít do postele kolem deváté hodiny večer. Jejich den je neuvěřitelně zaplněný mnoha činnostmi a aktivitami, takže aby je mohl Beran úspěšně zvládnout, potřebuje co nejvíce spánku. Každá hodina je pro Berana dobrá, jinak bude přes den nepoužitelný.

  Tip na video: Jaké vás čeká léto? Odpovídá astroložka.
  Letní horoskop pro jednotlivá znamení od astroložky Boháčové VIDEO Videohub

  Beran Beran Autor: iStock

 • Býk

  22:00

  Býk miluje brzká ranní vstávání. Baví ho vyrazit ven do přírody, aby si zaběhal, a pak si užívá pohody u kávy a čerstvých novinek na internetu. Býkům se daří ráno a dopoledne, je to pro ně nejlepší čas pro to, aby byli úspěšní. Kvůli tomu potřebují dostatek odpočinku, aby se udrželi v chodu. Nejlepší je, když usnou ve 22 hodin a neponocují.

  Býk Býk Autor: iStock

 • Blíženci

  23:00

  Blíženci mívají špatný zlozvyk ponocovat, protože jejich mozek pořád šrotuje a myšlenky je nenechají v klidu usnout. Ale jsou to ranní ptáčata, takže ponocování pro ně není vhodné. Aby mohli začít dobře nový den, musí jít spát nejpozději ve 23 hodin. Je to pro ně takový kompromis, ani moc brzo, ani moc pozdě. A ráno budou ještě použitelní.

  Blíženci Blíženci Autor: iStock

 • Rak

  22:30

  Raci vstávají taky brzo, ale mají tendenci chodit pozdě spát. Perfektním časem, kdy by měli ulehnout, je 22:30. Může být pro ně velmi těžké dostat se do postele před jedenáctou, ale když se jim to podaří, zjistí, že je to velké plus. Raci potřebují šetřit energii, aby se po zbytek dne cítili odpočatí a uvolnění.

  Rak Rak Autor: iStock

 • Lev

  24:00

  Lvi jsou spíše sovy, které nemohou chodit brzo spát. Noc je pro ně mladá, takže nejlépe se jim pracuje pozdě večer. Ideální čas, kdy by měli ulehnout, je tedy půlnoc. Předtím se Lev rád baví s přáteli nebo se kouká na televizi či hraje počítačové hry. Ráno stejně nikdy nebude brzo vstávat, takže proč by nešel do postele až kolem půlnoci?

  Lev Lev Autor: iStock

  Tip na video: Co letos čeká jednotlivá znamení v lásce?
  Astroložka Boháčová o lásce v roce 2021: Kdo bude prožívat rok lásky a kdo musí projít velkou zkouškou? VIDEO Martin Mol

 • Panna

  20:00

  Panny jsou metodické a vždycky plánují dopředu. Pokud Panna ví, že druhý den něco musí důležitého udělat, klidně vstane brzo ráno. Ovšem Panny potřebují dostatek spánku, klidně i deset hodin a více. Ano, je to docela dost, ale Panna se potřebuje ujistit, že je na vrcholu energie a že má dostatek sil na řešení čehokoli.

  Panna Panna Autor: iStock

 • Váhy

  24:00

  Váhy nejsou ranní skřivani, skutečně ne. Nikdy. Ráno jsou nevrlé a nikdy nevstanou při prvním zazvonění budíku. Ten zmáčknou třeba pětkrát, než skutečně vylezou z postele. Navíc rády ponocují, aby si odpočinuly po dlouhém dni. Nejlepší čas na ulehnutí je půlnoc.

  Váhy Váhy Autor: iStock

 • Štír

  1:00

  Štíři jsou naprosto a totálně noční sovy. Milují být dlouho vzhůru, aby si četli, dívali se na filmy, a upřímně si nechtějí nechat ujít nic, po čem by pak toužili. A to bez ohledu na to, kolik je hodin. Nenávidí rána a obvykle se probouzejí grogy a unavení, a to i tehdy, když spí dostatečně. Proto nemá cenu, aby chodili do postele dřív než v jednu hodinu ráno. Stejně by neusnuli.

  Štír Štír Autor: iStock

 • Střelec

  2:00

  Střelec je pravá noční sova. Všechny práce dělá nejraději uprostřed noci, třeba i úklid nebo pečení koláčů. Upřímně, Střelci mají nejvíc energie, když můžou spát celé dopoledne, a ideální by pro ně bylo, kdyby den začínal až odpoledne. Dělá jim problém usnout brzo, protože je tolik věcí, které by ještě mohli udělat. Takže, ideální čas na usnutí je kolem druhé hodiny ranní.

  Střelec Střelec Autor: iStock

  Tip na video: Jak na tom letos budete s financemi?
  Astroložka Boháčová o práci a financích: Komu se povede zbohatnout a kdo narazí na dno? VIDEO Martin Mol

 • Kozoroh

  22:00

  Kozorozi milují zodpovědnost. Nikdy svoje povinnosti neodkládají. Aby mohli z celého pracovního dne co nejvíc vytěžit, dají přednost tomu, aby vstali brzo ráno, takže potřebují dostatek spánku a odpočinku. Perfektní pro ně je, aby ulehli v deset večer. Ne moc brzo, ne moc pozdě – ale pro ně naprosto ideální.

  Kozoroh Kozoroh Autor: iStock

 • Vodnář

  24:00

  Vodnáři rádi čtou a píšou si třeba deník, a nejraději pozdě v noci. Jejich nejvhodnější čas pro usnutí je kolem půlnoci, protože předtím bývají často s přáteli nebo se procházejí po městě.

  Vodnář Vodnář Autor: iStock

  Tip na video: Jak na tom budou letos jednotlivá znamení se zdravím?
  Astroložka Boháčová o zdraví v roce 2021: Ryby pozor na psychiku a Raci na zdravou stravu VIDEO Martin Mol

 • Ryby

  23:00

  Ryby nejsou ranní skřivani a nemůžete po nich chtít, aby vstávaly brzo. Jejich nejoblíbenějším místem je postel. A taky v ní rády spí co nejdéle. Spánek je jejich oblíbená aktivita, takže ideální doba, kdy by měly ulehnout, je kolem jedenácté hodiny večer.

  Ryby Ryby Autor: iStock

   

   

   

   

Autor: aši
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy