Budete za královnu! 9 trendy střihů plavek pro každou postavu

Čas strávený u vody je ten nejlepší způsob, jak přečkat horké dny a zároveň si zachovat chladnou hlavu (a to doslova). Pokud navíc ráda obměňujete svou plavkovou sbírku, případně se porozhlížíte, jaký model si zabalit na dovolenou, máme pro vás manuál, který vás provede aktuálními trendy střihy. A že máte pocit, že kvůli svým nedostatkům raději strávíte léto zahalená od hlavy až k patě? Takové pochybnosti zahoďte stejně rychle jako všechny přebytečné vrstvy oblečení!

Pokud by se měl styl plavek, které vévodí roku 2021, shrnout do jedné věty, zněla by asi takto: Dovoleno je zcela vše! Již dávno neplatí, že by koupací úbor měl hlavně odhalovat co nejvíce kůže a tím podpořit dokonalé opálení. Ne každý totiž miluje polehávání na přímém sluníčku a někdo si jednoduše raději potrpí na zajímavý neokoukaný střih plavek než na tělo bez jediného neopáleného flíčku. Ať už ale patříte k milovnicím slunění, nebo jste již předem rozhodnutá, že léto strávíte ve stínu, mezi aktuálními trendy střihy si rozhodně vyberete. Rozmanité jsou totiž až až.

TIP NA VIDEO: Velký plavkový manuál: Vybírejte je podle postavy!

Asymetrie na prvním místě

Plavky pouze na jedno rameno a výrazné prostřihy, které na oko mnohé jednodílné modely mění pro okolí na efektní bikiny. Přesně takové milují již od začátku roku po celém světě. Skvěle vypadají v hnědé, cihlové, zelené i vínové.

Loading

Článek pokračuje na další straně >>