Podzimní barvy laků na nehty, které si zamilujete!

Kromě šatníku je třeba na konci léta obměnit i některé kousky ve vaší kosmetické výbavě. Začněte třeba u laků na nehty. Přece nebudete nosit k novému bordó svetru neonově růžové nehty. Prozradíme vám, které barvy laků na nehty budou letos na podzim nejvíc cool. 

Zbývá vám ještě několik dnů na to si užít pastelové a neonové laky na nehty. Pak přijde čas, kdy byste je měla uklidit do šuplíku a dát přednost barvám, které se k podzimu hodí mnohem více. Samozřejmě můžete zůstat věrná nestárnoucí červené klasice, se kterou neuděláte chybu nikdy, ale chce to rozšířit sbírku i o nové trendy odstíny.

Na podzim většinou dominují tmavé barvy laků a letos tomu nebude jinak. Doplní je ovšem i světlejší odstíny, které si zamilují především ženy, co mají rády decentnější manikúru. Svou manikúru můžete nakonec dozdobit třpytkami, přetáhnout lesklým top coatem, ale také ho zmatnit. Letošní trendy dovolují vše!

A jaké tedy budou nejpopulárnější odstíny laků na nehty v nadcházející sezóně? Největším hitem, a dá se říct, že takovou podzimní verzí oblíbené červené, je odstín burgundy, tedy temně vínová. K podzimnímu období dokonale ladí a krásně ladí k opálené pokožce, která nám při troše kvalitní péče vydrží alespoň do konce října.

Lak na nehty Dior, odstín Nuit, prodává: Sephora, 740 Kč

Stejně populární bude už zanedlouho elegantní odstín šedé. Není ani pastelový, ani příliš tmavý. Zkrátka taková zlatá střední cesta.

Zářivý lak na nehty Yves Rocher, odstín Argent métallissé, 79 Kč

Loňský hit – zářivě oranžovou letos střídá méně nápadný, ale stejně efektní odstín karamelu.

Lak na nehty Douglas, odstín Glow, prodává: parfumerie Douglas, 157 Kč

Zatímco loni byly v kurzu růžové laky s nádechem do fialova, letos jede fialová barva svou sólo jízdu. Konkrétně temný odstín v barvě lilku nebo fialová s nádechem břidlicově šedé.

Lak na nehty Sally Hansen, odstín Slick Slate, 149 Kč

Letošní novinkou je královsky modrá nebo-li kobaltová, která zhruba před čtyřmi lety zaplavila naše šatníky. Teď se vrací zpět prostřednictvím manikúrních trendů. Dost možná bude brzy opět v plné síle a znovu ovládne naše outfity.

Pečující lak na nehty Korres, odstín Midnight Blue, prodává: vemzu.cz, 199 Kč

Tipy na laky na nehty najdete v galerii: