Móda z ulic Kodaně: Přehlídka trendy kabelek a nejkrásnějších maxi šatů

13. srpna 2018 • 06:00
Street style z kodaňského fashion weeku • Foto: Profimedia.cz

Kodaň, město, které si spojujeme s cyklistikou, hygge a čím dál více také s módou. Protože právě odtud pocházejí značky, které udávají trendy a módní řetězce je s chutí kopírují. Protože právě sem se v době konání fashion weeku sjíždějí ty nejsympatičtější módní ikony, jež nešetří úsměvem ani vzory a barvami. Podívejte se na podmanivou přehlídku skandinávského street stylu. 

Jestli se některá metropole nemusí vyrovnávat s propastí mezi tím, co se prezentuje na fashion weeku, a aktuálním počasím, pak je to právě Kodaň. V únoru, kdy modelky předváděly kabáty a bundy pro letošní podzim, v dánské metropoli nevlídně pršelo, a tak se i ulice stala jakýmsi prodlouženým molem. A nejinak tomu bylo minulý týden, kdy Kodaň zasáhla vlna veder  stylově k přehlídkám pro jaro a léto 2019. Na přehlídkách Blanche Copenhagen a Munthe dokonce vyfasovaly módní ikony a novinářky vějíře, což se ukázalo nejen jako praktický, ale i jako instagramově fotogenický doplněk. 

Street style z kodaňského fashion weeku Street style z kodaňského fashion weeku Autor: Profimedia.cz

V ulicích Kodaně se to ale hemžilo nejen vějíři, ale i maxi šaty z dílen lokálních návrhářů, signaturními potisky a také doplňky, které budou následující sezonu "must have". Nechyběla obnovená verze kabelky Saddle od Dioru, kabelka New Wave od Louise Vuittona nebo Triangle od Balenciagy.

Street style z kodaňského fashion weeku Street style z kodaňského fashion weeku Autor: Profimedia.cz

Více fotografií svěžího skandinávského street stylu najdete ve fotogalerii. 

Fotogalerie

18 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy