Kabelky, které ovládnou letošní podzim a zimu. První trendy jsou tu!

Která kabelka bude letošní It-Bag podzimních fashion weeků? Odpověď už možná známe. Dior Saddle. Kabelka, kterou nosily Carrie Bradshaw i Paris Hilton, totiž aktuálně slaví velký comeback. 

Říká se, že abychom mohli nějaký trend opět vnímat jako nový a cool, musí uběhnout aspoň dvacet let. Devadesátky už návrháři coby zdroj inspirace celkem vytěžili, a tak je na čase poohlédnout se po jiné éře. A nabízí se hned ta následující – počátek milénia, éra Paris Hilton, třpytivých bokovek, růžových teplákových souprav Juicy Couture, kovbojského stylu a Dior kabelky Saddle, která tvarem připomíná koňské sedlo.

Ta se poprvé představila v roce 2000 na přehlídce pod taktovkou Johna Galliana. Tento rok jí přehlídkou pro podzim a zimu 2018-2019 navrátila zašlou slávu Maria Grazia Chiurri. A nejen to, Dior tento nový model, který je trochu větší než ten předchozí, rozeslal stovce instagramových influencerek, módních ikon a blogerek, takže teď na vás bude nová Saddle číhat doslova všude. Podle nákupní platformy Lyst už pár dní po oficiálním představení vzrostl zájem o novu Saddle o tisíc procent.

Roman holidays @Dior #DiorSaddle #SuppliedbyDior

Příspěvek sdílený Chiara Ferragni (@chiaraferragni),Čec 19, 2018 v 5:54 PDT

Calm . Sometimes that’s all you need . @dior #diorsaddle

Příspěvek sdílený Amlul.com (@galagonzalez),Čec 25, 2018 v 12:38 PDT

Dior Saddle pochopitelně nebude jedinou kabelkou, kterou letos na podzim uvidíme častěji. Mezi trendy, které byly k vidění na přehlídkách, dominovaly následující čtyři.

Fendi podzim/zima 2018-2019

Loewe podzim/zima 2018-2019

Gucci podzim/zima 2018-2019