Nejstylovější barvy laků na nehty pro tento podzim: Bordó, šedá i oranžová!

Máte posledních pár dnů na to užít si neonové nebo pudrově růžové laky na nehty. Letním odstínům už téměř odzvonilo a brzy je vystřídají podzimní barvičky. Jaké laky na nehty vám letos nesmějí chybět?

Pokud patříte mezi milovnice klasické červené, možná vás trochu zklameme. Letos na podzim totiž přebírá otěže temně vínový odstín s názvem burgundy nebo, chcete-li, bordó. K podzimnímu období dokonale ladí a bude si skvěle rozumět s opálenou kůží, která při troše kvalitní péče vydrží rozhodně alespoň do října. Stejně populární bude už za nedlouho konkrétní odstín šedé. Není to ani extra tmavá, ani pastelově jemná. Zkrátka taková zlatá střední cesta.

Ale tím rozhodně nekončíme! Naprosto překvapivě se mezi top barvy dostává i zářivě oranžová, která si perfektně rozumí s tmavými outfity. Takže pokud na vás pravidelně padá podzimní splín a halíte se především do černé, oranžové nehty budou pro vás to pravé a třeba vám i trošku zvednou náladu.

Do sbírky co nejdříve přidejte také různé odstíny růžové. Ty, které v sobě budou mít lehký nádech fialové, jsou nejlepší! Nesmíme zapomenout ani na obrovský trend, který vládne napříč módnímu i kosmetickému světu. Ano, mluvíme o metalických odstínech, které samozřejmě nesmí chybět ani na nehtech. Stříbrná, zlatá i bronzová jsou teď zkrátka v kurzu!

Náš tip: Pokud toužíte po tom nechat si upravit nehty od profesionálky, rozhodně můžeme doporučit salón v centru Prahy s názvem Nehty Nehty. Pracují pouze se špičkovou kosmetikou O.P.I. a jejich práci si nemůžeme vynachválit.

Tipy na nákup laků na nehty najdete v naší fotogalerii:

Jak se v průběhu let měnily trendy v nehtovém designu: