5 největších nehtových trendů roku 2018: Letos vládne minimalismus!

Ruce jsou naší vizitkou, a tak je dobré nepodceňovat především úpravu nehtů. S tím jsou samozřejmě spojené i aktuální trendy. Letošnímu roku vévodí minimalistická manikúra, kterou si rozhodně zamilujete. 

Matné černé

Hurá! Černá zůstává ve hře i letos. Pro ženy, kterým připadala příliš tvrdá, bude matný efekt ideální. Ten totiž na rozdíl od lesklé černé působí mnohem elegantněji. Matný efekt si můžete udělat i sama doma. Stačí si pořídit speciální matující top coat, kterým přetáhnete klasický lak.

Tip: K matnému laku vypadají skvěle minimalistické prstýnky.

#matteblacknails be a little mysterious throw some shade 🐾

Příspěvek sdílený BeautyAddicts🌺 (@nailssofsb),Led 26, 2018 v 4:05 PST

Klasická červená

Nadčasová záležitost, se kterou nikdy nešlápnete vedle. Letos se však z evergreenu stává žhavý trend. A na rozdíl od černé bude letos v kurzu červená s tím nejvyšším možným leskem. K tomu vám dopomůžou lesklé top coaty.

Tip: Červené nehty mohou fungovat i jako doplněk. Třeba k černým šatům už nemusíte přidávat šperky.

Minimalismus

S nehtovými trendy je to jako na houpačce. Jednou jim vévodí minimalismus, jindy zase zdobnost. Letošní rok přebírá znovu pomyslné žezlo minimalismus, a tak zapomeňte na blýskavé kamínky i jiné 3D zdobení a vsaďte na jednoduché tečky a proužky. Klidně si na jednom nehtu udělejte černý proužek a zbylé nalakujte jen průhledným lakem.

Tip: Ve všední dny vsaďte na průsvitné nebo nude laky a na víkend je ozdobte geometrickými tvary.

Nude odstíny

A když už je řeč o nude barvách, je třeba zmínit, že letos budou nehty v přírodních barvách velkým hitem. Manikúra už nemůže být přirozenější! Ale rozhodně se nemusíte bát, že to bude nuda! Nude laky na nehty mají nespočet odstínů a vy je můžete vyzkoušet úplně všechny. Dokonce je můžete i libovolně kombinovat.

Tip: Slaďte odstín laku s rtěnkou. Vypadá to skvěle!

Ohraničení

Pro vás, které rády experimentujete, se letos také něco najde. Hravé rámování je super! Stačí jen nalakovat nehty oblíbeným lakem, nechat zaschnout a pak pomocí tenkého štětce nebo nehtového pera orámovat nehty kontrastní barvou.

Tip: V tomto případě se můžete barevně odvázat. Zkuste třeba kombinaci trendy oranžové s černým rámováním.

Plánujete svatbu? Všechno, co potřebujete, najdete v našem speciálu Dokonalá svatba. Tipy na nejkrásnější místa na obřad, přehledný harmonogram, kdy a co zařídit, nejnovější trendy přímo z přehlídek, tipy na šaty, účesy, nejkrásnější květiny nebo dorty, zkrátka vše, co potřebujete pro plánování Dokonalé svatby!