5 největších nehtových trendů roku 2018: Letos vládne minimalismus!

3. února 2018 • 06:00
• Foto: istock.com

Ruce jsou naší vizitkou, a tak je dobré nepodceňovat především úpravu nehtů. S tím jsou samozřejmě spojené i aktuální trendy. Letošnímu roku vévodí minimalistická manikúra, kterou si rozhodně zamilujete. 

Matné černé

Hurá! Černá zůstává ve hře i letos. Pro ženy, kterým připadala příliš tvrdá, bude matný efekt ideální. Ten totiž na rozdíl od lesklé černé působí mnohem elegantněji. Matný efekt si můžete udělat i sama doma. Stačí si pořídit speciální matující top coat, kterým přetáhnete klasický lak. 

Tip: K matnému laku vypadají skvěle minimalistické prstýnky.

#matteblacknails be a little mysterious throw some shade 🐾

Příspěvek sdílený BeautyAddicts🌺 (@nailssofsb),Led 26, 2018 v 4:05 PST

Klasická červená

Nadčasová záležitost, se kterou nikdy nešlápnete vedle. Letos se však z evergreenu stává žhavý trend. A na rozdíl od černé bude letos v kurzu červená s tím nejvyšším možným leskem. K tomu vám dopomůžou lesklé top coaty. 

Tip: Červené nehty mohou fungovat i jako doplněk. Třeba k černým šatům už nemusíte přidávat šperky. 

Minimalismus

S nehtovými trendy je to jako na houpačce. Jednou jim vévodí minimalismus, jindy zase zdobnost. Letošní rok přebírá znovu pomyslné žezlo minimalismus, a tak zapomeňte na blýskavé kamínky i jiné 3D zdobení a vsaďte na jednoduché tečky a proužky. Klidně si na jednom nehtu udělejte černý proužek a zbylé nalakujte jen průhledným lakem. 

Tip: Ve všední dny vsaďte na průsvitné nebo nude laky a na víkend je ozdobte geometrickými tvary.

Быстрый и эффектный дизайн! И самый мой любимый цвет❤️ Трудно рисовать жидкими гель-лаками, они имеют свойства растекаться в миг, нужно несколько слоёв и создают рельеф🧐 За то какой результат 👌🏾 ▪️▫️▪️▫️Уровень 2.0 💰Стоимость данной работы 1600₽ ⏰Время работы 2 часа --- Записаться ко мне легко: 📱напишите мне вотсап 8 916-171-90-96 📥напишите в Директ ☎️нажмите кнопку Позвонить в этом профиле 👛 Можно оплатить по карте СБЕРБАНК-ОНЛАЙН Приходите в гости✌🏿️

Příspěvek sdílený Ирина ▫️ маникюр▫️ педикюр (@litvinova_beauty),Led 26, 2018 v 2:07 PST

Nude odstíny

A když už je řeč o nude barvách, je třeba zmínit, že letos budou nehty v přírodních barvách velkým hitem. Manikúra už nemůže být přirozenější! Ale rozhodně se nemusíte bát, že to bude nuda! Nude laky na nehty mají nespočet odstínů a vy je můžete vyzkoušet úplně všechny. Dokonce je můžete i libovolně kombinovat.

Tip: Slaďte odstín laku s rtěnkou. Vypadá to skvěle!

Ohraničení

Pro vás, které rády experimentujete, se letos také něco najde. Hravé rámování je super! Stačí jen nalakovat nehty oblíbeným lakem, nechat zaschnout a pak pomocí tenkého štětce nebo nehtového pera orámovat nehty kontrastní barvou. 

Tip: V tomto případě se můžete barevně odvázat. Zkuste třeba kombinaci trendy oranžové s černým rámováním. 

Plánujete svatbu? Všechno, co potřebujete, najdete v našem speciálu Dokonalá svatba. Tipy na nejkrásnější místa na obřad, přehledný harmonogram, kdy a co zařídit, nejnovější trendy přímo z přehlídek, tipy na šaty, účesy, nejkrásnější květiny nebo dorty, zkrátka vše, co potřebujete pro plánování Dokonalé svatby!

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy