Červené boty: Nejvyšší čas si přece jen (alespoň) jedny pořídit!

Pokud jste celý rok odolávala trendu červených bot, možná je ještě čas podlehnout. S blížícími se večírky červené boty určitě využijete. A zdá se, že tento trend jen tak nezmizí. 

Červené boty jsou bezesporu jedním z nejvýraznějších trendů tohoto roku. Podobně jako bílé, které ale spíše ovládly letošní léto. Zpopularizovaly je značky jako Balenciaga, Valentino nebo Ganni, neúnavně je nosila Gigi Hadid i Pernille Teisbaek, asi nejznámější dánská ikona stylu. Z ryzí výstřednosti povýšily červené boty na cool doplněk, který dokáže okořenit každý outfit.

Bootie-📞❣️ @bymalenebirger

Příspěvek sdílený Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek),Lis 2, 2017 v 8:46 PDT

Že jde o klíčový trend, který jen tak nezmizí, potvrzuje i Lisa Aiken, módní ředitelka Net-a Porter.com, podle níž na sezonu podzim/zima přibylo v tomto obchodě s luxusní módou na sto nových kousků. A oblíbila si je i Victoria Beckham, která je v rámci svého vytříbeného stylu velmi vybíravá i ohledně nových trendů. Naposledy obula červené lodičky minulý týden –třpytivé jako protipól k černému kostýmu v pánském stylu z vlastní kolekce.

Červené lodičky, kotníkové boty nebo kozačky mohou být zkrátka třešinkou jinak minimalistického outfitu. Nadčasově vypadají například i s džínami a kabátem ve velbloudí barvě.

Současně ale fungují i s jinými výraznými barvami. Nebojte se kombinovat červenou s červenou, ale ani s růžovou, oranžovou či fialovou.

All pink birthday party @astridrosendal 💕

Příspěvek sdílený Karoline Dall (@karodall),Pro 3, 2017 v 11:25 PST

Kde právě pořídit ty nej červené boty? Podívejte se na naše tipy do fotogalerie.