Podzim v novém kabátu: Letošním trendům vévodí rovný střih v různých barvách i se vzory!

Nejlepší investice v aktuálním období? Jednoznačně zbrusu nový kabát! A my víme, který typ letos hraje prim! Takže, tři, dva, jedna, teď... každoroční honba za dokonalým kabátem právě začala. 

Loni byly absolutním hitem kabáty velbloudí barvy. Pokud jste si ho pořídila, udělala jste opravdu dobře. A jestli je navíc rovně střižený a zapíná se na knoflíky, trefila jste přímo jackpot! Aktuálně jsou totiž nejvíce v kurzu právě jednoduše střižené kabáty s nápadnými knoflíky, klopami a ideálně o jednu až dvě velikosti větší, než obvykle nosíte.

Vedle elegantního velbloudího odstínu letos tradičně vládnou typické podzimní barvy jako černá, vínová a šedá. Na své si však přijdou i milovnice vzorů! Kabát s drobnou i velkou kostkou nebo kohoutí stopou je pravděpodobně současným hitem číslo jedna!

Ať už vsadíte na vlněný kabát nebo pouze s příměsí vlny, rozhodně ho unosíte od teď zhruba až do března. A půl roku je dost dlouhá doba na to, abyste výběr kabátu jen tak odflákly. Vyzkoušejte jich proto hned několik. Někomu může padnout kabátek ukončený těsně pod zadkem, jiná zase bude v maxi kabátu vypadat jako hollywoodská star. Noste ho přes šaty, rozepnutý, zapnutý, vyštíhlený pomocí pásku, ozdobený maxi šálou, na kožené bundě – zkrátka, jak vás napadne. Rovně střižený kabátek spolu s notnou dávkou kreativity je jednoznačná záruka úspěchu!

Inspiraci najdete v naší fotogalerii: