Podzim v novém kabátu: Letošním trendům vévodí rovný střih v různých barvách i se vzory! | Ženy.cz
 


Podzim v novém kabátu: Letošním trendům vévodí rovný střih v různých barvách i se vzory!

24. října 2017 • 06:00
• Foto: archiv firem

Nejlepší investice v aktuálním období? Jednoznačně zbrusu nový kabát! A my víme, který typ letos hraje prim! Takže, tři, dva, jedna, teď... každoroční honba za dokonalým kabátem právě začala. 

-->

Loni byly absolutním hitem kabáty velbloudí barvy. Pokud jste si ho pořídila, udělala jste opravdu dobře. A jestli je navíc rovně střižený a zapíná se na knoflíky, trefila jste přímo jackpot! Aktuálně jsou totiž nejvíce v kurzu právě jednoduše střižené kabáty s nápadnými knoflíky, klopami a ideálně o jednu až dvě velikosti větší, než obvykle nosíte. 

...Autor: archiv firem

Vedle elegantního velbloudího odstínu letos tradičně vládnou typické podzimní barvy jako černá, vínová a šedá. Na své si však přijdou i milovnice vzorů! Kabát s drobnou i velkou kostkou nebo kohoutí stopou je pravděpodobně současným hitem číslo jedna! 

Ať už vsadíte na vlněný kabát nebo pouze s příměsí vlny, rozhodně ho unosíte od teď zhruba až do března. A půl roku je dost dlouhá doba na to, abyste výběr kabátu jen tak odflákly. Vyzkoušejte jich proto hned několik. Někomu může padnout kabátek ukončený těsně pod zadkem, jiná zase bude v maxi kabátu vypadat jako hollywoodská star. Noste ho přes šaty, rozepnutý, zapnutý, vyštíhlený pomocí pásku, ozdobený maxi šálou, na kožené bundě – zkrátka, jak vás napadne. Rovně střižený kabátek spolu s notnou dávkou kreativity je jednoznačná záruka úspěchu!

Inspiraci najdete v naší fotogalerii:

Fotogalerie

31 fotografií

Jdi na homepageZpět na začátek