Podzimní trendy z přehlídkových mol: Patchwork, červená barva a pásky!

19. července 2017 • 06:00
 • Léto je sice v plném proudu, ale je čas seznámit se s novými trendy, které budou udávat směr letos na podzim. První inspiraci můžete načerpat z přehlídek, další vlna se brzy objeví ve vašich oblíbených obchodech. 

 • Vzory: Patchwork a kostky

  Patchwork a kostky Patchwork a kostky Autor: profimedia.cz
  Letošní podzim bude podle předních návrhářů ve znamení dvou konkrétních vzorů. S prvním padajícím listím přebírají pomyslné žezlo již z dřívějška známý patchwork a královna všech vzorů  kostka! A čím víc budete oba vzory kombinovat dohromady, tím lépe! A z toho vyplývá, že letošní podzim rozhodně nebude fádní a černobílý. 

 • Doplňky: Pásky

  Pásky Pásky Autor: profimedia.cz
  Pokud pásky nedominují sbírce vašich doplňků, měla byste to co nejrychleji změnit. Tenké, široké i nápadně zdobené pásky totiž byly jedním z nejvýraznějších prvků přehlídek Haute Couture pro nadcházející podzim i zimu. Nosí se přes šaty, košile, ale především se jimi zdobí kabáty!

 • Šaty a sukně: Midi délka

  Midi sukně Midi sukně Autor: profimedia.cz
  Ani mini, ani dlouhé, ale zlatá střední cesta vítězí! Midi délky šatů a sukní předvedly na svých přehlídkách ty nejluxusnější módní domy, jako jsou třeba Fendi nebo Schiaparelli.

 • Barva: Červená

  Energie, vášeň, láska  to všechno vyjadřuje červená barva, která ovládla podzimní kolekce. Takže zapomeňte na to, že se s klesajícími teplotami zahalíte do černé, vpusťte do svého šatníku temperament!

  Červená barva Červená barva Autor: profimedia.cz

  Fendi Haute Couture Podzim/Zima 2017–2018. Podívejte se na přehlídku! VIDEO youtube.com/FF Channel

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy