Must-have letošního podzimu: Kožená bunda v různých podobách!

23. srpna 2017 • 06:00
Fotografie • Foto: internal

Který nadčasový kousek opravdu nutně potřebujete ve svém šatníku? Dvě kouzelná slova  kožená bunda! Jenže, kterou si vybrat? Klasický křivák, sako, nebo zářivě červenou? Ty všechny jsou totiž letos na podzim v kurzu!

Kožených bundiček není nikdy dost a nikdy neomrzí! Můžeme je nosit prakticky celoročně, ale v nadcházejících měsících si je užijeme asi nejvíce. Během babího léta je můžete přehodit přes oblíbené letní šaty, kterých se zatím nechcete vzdát, nebo vsadit na oblíbenou trojkombinaci džíny-třičko-kožená bunda. Až teploty klesnou, noste pod ni ležérně oversized svetr nebo se omotejte do maxi šály. Nicméně, ať už ji oblečete k čemukoliv, budete vypadat stylově a mladistvě a to se počítá!

Rozhodně se vyplatí investovat do pravé kožené bundy, která vám vydrží roky a stále bude vypadat jako nová. Pokud vám ovšem představa jejího původu nahání husí kůži, vsaďte na levnější eko-kůži, která vydrží mnohem více než klasická koženka. 

Není žádným překvapením, že v partě kožených bundiček už roky šéfuje klasický motorkářský křivák, který můžete obléknut prakticky kdykoliv a nikdy neuděláte chybu. Pokud jste ráda vidět, pořiďte si křivák s kovovými ozdobami nebo nápisy.

Nováčkem, avšak velmi výrazným, jsou různé střihy bundiček v červeném provedení. Červená je totiž letos na podzim nová černá! 

3621302:gallery:true:true

Z hledáčku samozřejmě nezmizí ani zkrácené kožené bundičky, které sice nejsou příliš praktické, ale například topmodelce Belle Hadid opravdu seknou! A budou i vám, to se nebojte! Stačí jen, aby vám dokonale padla  to znamená, že nesmí být příliš těsná, aby nevypadalo, že jste z ní už před lety vyrostla, ani příliš oversized, aby vás opticky nenafukovala. V neposlední řadě je třeba zmínit, že do hry se opět dostávají barevné bundy, tedy například béžová nebo třeba pastelově růžová nebo modrá. 3621308:gallery:true:true

Tipy na bundičky najdete v naší fotogalerii:

Fotogalerie

23 fotografií

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy