Must-have letošního podzimu: Kožená bunda v různých podobách!

Který nadčasový kousek opravdu nutně potřebujete ve svém šatníku? Dvě kouzelná slova – kožená bunda! Jenže, kterou si vybrat? Klasický křivák, sako, nebo zářivě červenou? Ty všechny jsou totiž letos na podzim v kurzu!

Kožených bundiček není nikdy dost a nikdy neomrzí! Můžeme je nosit prakticky celoročně, ale v nadcházejících měsících si je užijeme asi nejvíce. Během babího léta je můžete přehodit přes oblíbené letní šaty, kterých se zatím nechcete vzdát, nebo vsadit na oblíbenou trojkombinaci džíny-třičko-kožená bunda. Až teploty klesnou, noste pod ni ležérně oversized svetr nebo se omotejte do maxi šály. Nicméně, ať už ji oblečete k čemukoliv, budete vypadat stylově a mladistvě a to se počítá!

Rozhodně se vyplatí investovat do pravé kožené bundy, která vám vydrží roky a stále bude vypadat jako nová. Pokud vám ovšem představa jejího původu nahání husí kůži, vsaďte na levnější eko-kůži, která vydrží mnohem více než klasická koženka.

Není žádným překvapením, že v partě kožených bundiček už roky šéfuje klasický motorkářský křivák, který můžete obléknut prakticky kdykoliv a nikdy neuděláte chybu. Pokud jste ráda vidět, pořiďte si křivák s kovovými ozdobami nebo nápisy.

Nováčkem, avšak velmi výrazným, jsou různé střihy bundiček v červeném provedení.Červená je totiž letos na podzim nová černá!

Z hledáčku samozřejmě nezmizí ani zkrácené kožené bundičky, které sice nejsou příliš praktické, ale například topmodelce Belle Hadid opravdu seknou! A budou i vám, to se nebojte! Stačí jen, aby vám dokonale padla – to znamená, že nesmí být příliš těsná, aby nevypadalo, že jste z ní už před lety vyrostla, ani příliš oversized, aby vás opticky nenafukovala. V neposlední řadě je třeba zmínit, že do hry se opět dostávají barevné bundy, tedy například béžová nebo třeba pastelově růžová nebo modrá.

Tipy na bundičky najdete v naší fotogalerii: